لباس زنانه تابستانه


تابستان چی بپوشیم؟

با شروع تابستان تصمیم گرفتیم کمی بیشتر در مورد لباس های زنانه تابستانی کتانی برایتان بنویسیم. پارچه کتانی دارای خواص جذب بیشتری است. همه ما تجربه پوشیدن لباس کتانی و راحتی آن را داریم. شاید اولین گزینه انتخاب ما برای رفتن پارک، سفر و یا رانندگی های طولانی باشد.
اصلی ترین فایده پوشیدن لباس کتانی در هوای گرم، خنک بودن آن است. این نوع پارچه ها جریان هوا را بیشتر عبور می دهند. این به دلیل آن است که این نوع پارچه ها به پوست نمی چسبند و به دلیل همین فاصله همیشه خنک می مانند. عامل دوم باز بودن بافت پارچه است که باعث می شود هوا براحتی به داخل پارچه جریان پیدا کند.

احساس خوب دیگری که می توانید هنگام پوشیدن لباس، بلوز یا هر تکه دیگر لباس کتانی داشته باشید این است که همیشه پوست شما خشک می ماند.کتان بسیار جاذب و رسانای گرما است و پارچه کتانی به سرعت عرق پوست را از بین می برد. این جنس پارچه قادر به جذب رطوبت است. پارچه کتانی به دلیل ساختار مولکولی خود می تواند به اندازه 1/5 برابر از وزن خود، رطوبت را جذب کند. به عبارت دیگر، پیراهن کتانی شما عرق زیادی را به خود جذب می کند. پارچه کتانی آب را به سرعت جذب و تبخیر می کند که نتیجه  این است که لباس کتانی مانند یک سیستم خنک کننده عالی عمل می کند.


کتانی یک خاصیت مطلوب تر نیز دارد و آن هدایت گرما است. ادعا می شود که هدایت حرارتی کتان پنج برابر بیشتر از پشم و هجده برابر بیشتر از ابریشم است.
تمام کارکنان LinenMe (یک شرکت تولیدی حوله های کتانی) در تابستان فقط لباسهای کتانی می پوشند و مطمئناً می توانیم بگوییم که کسانی که لباسهای کتانی می پوشند حدود 4 درجه گرمای کمتری احساس می کنند.


همه این خصوصیات به ما امکان می دهد که در شرایط گرم و مرطوب از پارچه های کتان استفاده کنیم. به خوبی کار کنند و اثرات گرما و رطوبت را بطور قابل توجهی کاهش دهند.

این بدان معنی است که داشتن لباس تابستانی کتانی در کمد لباس شما تنها یک ایده نیست، این تصمیمی است که باعث می شود احساس راحتی، اعتماد به نفس و زیبایی نیز داشته باشید.


غیر از لباس داشتن ملحفه و روتختی کتانی و حوله حمام کتانی هم گزینه های خوبی برای تابستان هستند.

 


 دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: احساس-خوب   دانستنی-های-خرید   مدوفشن