مراسم ازدواج مایکل جردن


بزرگترین بازیکن تاریخ NBA که هیچیک از ستاره های امروزی بسکتبال دنیا با او قابل قیاس نیستند، آخرین بار 15 سال قبل در آخرین بازی پلی آف خود بازی کرد. یک سال پس از نامزدی جردن در دسامبر 2011، او با نامزدش ایوت پریتو که 5 سال بود نامزد بودند، ازدواج کرد.

 

جزئیات ازدواج او از این قرار است: جردن 50 ساله و نامزد مدلش، ایوت پریتو، 35 ساله، روز شنبه در پالم بیچ فلوریدا ازدواجشان را رسمی کردند. حدود 500 نفر با اتوبوس به کلیسای اسقفی بتستا بای سی آمدند، جایی که دونالد ترامپ در سال 2005 با ملانیا ازدواج کرد. جردن 1500 نفر دیگر را برای مهمانی به باشگاه بیرز دعوت کرد. این باشگاه در زمین گلف جک نیکلاوس در ژوپیتر فلوریدا قرار دارد، جایی که جردن اخیراً در آن یک خانه 38000 فوتی ساخته است.
 

 او برای مراسم ازدواج یک خیمه بزرگ برپا کرد که 40 هزار فوت مربع است و 5000 فوت مربع از خانه شیک و باکلاس خودش در همان نزدیکی بزرگتر است. همانطور که در تصویر هوایی می بینید، جک نیکلاوس به جردن اجازه داده که خیمه بزرگش را در زمین گلفش برپا کند تا 2200 مهمان جردن در این خیمه جا بشوند. سیستم صوتی برای موزیک از چهار نیمه تریلر تشکیل می شود و گروه ارکستر کل روز جمعه را به تمرین موزیک برای این رویداد بزرگ اختصاص دادند.

 

دستشویی های این خیمه بزرگ آنقدر بزرگ بودند که برای یک مراسم عروسی جداگانه کافی بودند. سیستم نورپردازی و صحنه اصلی هم بسیار باشکوه بود. این ازدواج، ازدواج دوم جردن است. در سال 2006، او از خوانیتا، همسرش که 17 سال با هم زن و شوهر بودند، جدا شد و طلاق آنها گرانترین طلاق تاریخ نام گرفت. او دو پسر و یک دختر از ازدواج سابقش دارد. هنوز اطلاعات کاملی در مورد مراسم روز شنبه و مهمانی در دست نیست، ولی قطعاً بسیاری از هم تیمی های قدیمش در این مراسم شرکت کرده اند.دسته بندی دانستنی: