مدلهای لباس ۱۹۳۰ تا کنون


 

مدل لباس از 1930 تا کنون

مجله ووگو یکی از قدیمیترین مجلات مد و زیبایی هست که با نگاهی دقیق به اون میشه به مطالب جالبی درباره مد رسید.تاریخ عکس جلد مجلات از سال 1930 به بعد هست ،حتی در اولین آرشیو عکس اگه دقت کنید که عکسهای حدود 70 تا 90 سال پیش هست از طرحهایی استفاده شده که در بازه های مختلف زمانی بارها مد شده مثل کت کوتاه با آستین گشاد،کت تنگ ،یقه گرد باز و ... و این نشون میده طراحی و مد دنیای وسیعی نداره و چقدر راحت میشه دوباره این سبکها رو پوشید.

گاهی چمدون مادربزرگها کلی لباس جذاب داره که با یه سلیقه خوب میشه اونو به یه لباس بی نهایت زیبا تبدیل کرد.همین امروز بگردید لباسهای قدیمی اطرافیانتون رو جمع کنید ویا حتی لباسهای دست دوم سبک قدیمی را بخرید و یه آرشیو لباس به سبک خودتون داشته باشید و در مهمونی ها بدرخشید.

 

آرشیو دوم و سوم عکسهای ووگو را فقط از مدل عکس میشه جدید و قدیمی بودنش رو تشخیص داد نه از مدل لباسها ،چون واقعا همشون زیبا هستن و الان میشه از این همین طراحی ها استفاده کرد. اگه خودتون اهل پوشیدن این سبک لباسها نیستید ،میتونید لباسهای دست دوم زیبا تون را بفروشید تا افرادی که این سبک را دوست دارن استفاده کنند.

همین امروز دست به کار بشید لباس قدیمی بخرید ، یا بفروشید این تنها یک تجارت نیست یک تحول فرهنگی در کل جهان هست واسه یاد آوری زیبایی های تمام قرون و حفظ محیط زیست!دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی