ترند پائیز لباس عروس


ترند پاییز لباس عروس

با سرد شدن هوا لباسهای عروسی،نامزدی و شب هم تغییر جنس می دهند که انتخاب صحیح پارچه و مدل لباس می تواند نشانه دقت شما به ترکیب فصلی باشد ،همچنین با گرم بودن لباس در فصل سرما ، می توانید در مهمانی یا جشن لذت ببرید.

از مهمترین پارچه های این فصل که بسیار جذاب و زیبا هستند می توان به ابریشم میکادو، بروکید، شارمیز،دوپیونی،کرپ و گاباردین اشاره کرد.البته برخی از آنها مانند گاباردین به گوش همه ما آشناست چون عکسهای قدیمی یادآور اینگونه پارچه هاست.لباسهای قدیمی مجلسی و عروس که هنوز بازار خرید و فروش دست دوم آنها بسیار داغ است.

چنانچه می خواهید یک عروس پائیزی زیبا باشید بغیر از جنس پارچه به مواردی که در ادامه آماده است توجه کنید.

کیک پائیزی

کارت دعوت پائیزی

دسته گل پائیزی

را فراموش نکنید ،اینها یادآور سلیقه شما در برگزاری مراسم باشکوهتان است.برای یک مجلس زیبا کافی است باسلیقه باشید تا متمایز شوید.

کارت دعوت پاییزی: کارت دعوت شاید یکی از مهمترین و اولین نشان از سلیقه شما به مخاطب باشد واین در فصل نارنجی پاییز بسیار حائز اهمیت است.کارتهای فصلی بسیار متمایز و جذاب هستند .کارتهایی با برگها و گلهایی از تم زرد و نارنجی!

 

 

دسته گل عروس:

در انتخاب گلهای دسته گلتان در این فصل دقت کنید ،آلسترومریا،داودی و رز مینیاتوری میتواند انتخابهای صحیح و متفاوت این فصل باشد

کیک پاییزی:

هر مجلس عقد یا تولدی یک بخش تکراری دارد وآن یک نمایش یک کیک سفید چند طبقه است.با یک طرح پاییزی مهمانهایتان را سورپرایز کنید.

یادتان باشد لباسهای مجلسی ،نامزدی و عروسی را اگر بعد مراسم نیاز ندارید بعنوان لباس عروس دست دوم با قیمتی مناسب بفروشید.

در ثبت آگهی لباس دست دوم ،هنیل در خدمت شماست.دسته بندی دانستنی: ودینگ سنتر