خرید لباس دست دوم یا نو


خرید لباس  حضوری یا اینترنتی

قضیه از جایی شروع شد که من یه شلوار کتون قهوه ای میخواستم.یه شلوار قهوه ای خوش رنگ که توی ژورنالهای ترکی هست.یه چیزی شبیه اینها:

با دوستم راهی یه مرکز خرید چند طبقه شدیم و واقعا فکر میکردم بیشتر از نیم ساعت طول نکشه ،اما چشمتون روز بد نبینه تمام سه طبقه رو گشتیم دریغ از یه شلوار قهوه ای ،اگر هم بود انقدر رنگش تیره بود که شک میکردی قهوه ایه یا مشکی!

بعد چند ساعت گشتن و به جایی نرسیدن و خستگی رفتیم یه کافی شاپ که خستگیمون در بره ...دردسرتون ندم دوروز دیگه هم در مراکز دیگه همینطور گذشت و یه جیزی حدود 130 هزارتومان فقط پول کافی شاپ داده بودیم

و شلوار هم پیدا نشد ... من که یه جین کهنه داشتم ،دادم خشکشویی واسم قهوه ایش کرد با 20هزار تومن .اما بعدش به این فکر افتادم چه کار عجیبی انجام دادم ، بهتر بود آنلاین میگشتم و خرید میکردم

چندماه بعد یه لباس راحتی میخواستم با تجربه قبلی گفتم چه کاریه میرم گوگل جستجو میکنم و آنلاین سفارش میدم،راحت بود حداقل پول کافی شاپ نداده بودم و وقتم هم تلف نشد .با خوشحالی مبلغ رو واریز کردم به یکی از فروشگاههای معتبر آنلاین بعد چندروز بسته به  دستم رسید.

باز کردم دیدم لباسی که سفارش داده بودم ،کمربند پارچه ایش داخل جعبه نیست خلاصه چندبار زنگ زدم تا کالا مرجوع شده و یه روز از کار بیکار شدم تا اومده کالا رو تحویل گرفته و دوهفته بعد پولش به من برگردونده شد.

دیدم عجب حکایتی شده الان فهمیدم بهترین راه خرید لباس، دیدن آنلاین لباس هست اما واسه خریدش حتما باید حضوری برم.

و این خیلی در زمان و هزینه موثره الان هنیل تصمیم به همین کار گرفته ،میتونم راحت لباسی رو که می خوام از بین آگهی هاش پیدا کنم ،آدرس مغازه روبردارم و مستقیم برم خرید کنم و این یعنی یه امتیاز ویژه و یه فکر ناب!

الان دارم یاد میگیرم که حتی لباس دست دوم بخرم ،لباسهایی عالی با نصف قیمت و خودم هم لباسهایی که فقط چندبار پوشیدم رو توی سایت هنیل بفروشم.

مطمینم شما هم بارها شده واسه یه لباس همه جا رو گشتین و این تجربه رو دارید و حتی کلی لباس اضافه که الان استفاده نمی کنید

لباسهای مجلسی که در راس همه هستند پس کمدهاتون رو خلوت کنید و یه گردش مالی راه بندازید.

راستی الان هم یه شلوار این مدلی دلم میخواد اگه دارید بگذارید توی سامانه ثبت آگهی هنیل ،من خریدارمدسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک