خرید لباس دست دوم در پاریس


خرید لباس دست دوم در سفر

باتوجه به رکود اقتصادی و پایین آمدن میزان درآمد ،آیا میتوان با هزینه پایین ، لباس های فاخر در کمد هایمان داشته باشیم وخودمان را شیک و مدرن بدانیم؟ جواب مثبت است ، اکنون درست در زمانی هستیم که قیمت و زیبایی باید در وضعیت تعادل قرار گیرند،یعنی خرید لباس زیبا با هزینه پایین و شاید قیمت های بسیار کم! اما کجا؟ چطور؟ چه زمانی؟ چگونه؟

من به شما ورود به دنیای خرید لباس دست دوم را پیشنهاد میکنم و میخواهم تمام فروشگاههای لباس دست دوم دنیا را به شما معرفی کنم.پوشیدن لباس دست دوم زیبا در تمام کشورها جایگاه خاصی دارد و چه بسا افراد معروف از این سبک اقتصادی استفاده می کنند.

امروز مجموعه ای از فروشگاه های پرشور و زیبای پاریس را برای خرید لباس دست دوم به شما معرفی میکنم.

 

شماره 1 :فروشگاه های Guerrisol

تعداد کمی از اینها در حوالی پاریس وجود دارد. اگرچه خود مغازه ها چندان جذاب نیستند ، اما پر از چیزهای عالی هستند. قیمت ها از 3 یورو شروع می شود و با این قیمت پایین می توانید از مارک های برتر از جمله Maje، Sandro، Mango، Zara، Camaïeu، Promod، Etam خرید کنید.

کفش به طور کلی حدود 10 یورو قیمت دارد و با این قیمت ، مارک هایی مانند آندره ، سان مارینا ، مینل ، تماریس و Comptoir des Cotonniers را بخرید. گاهی اوقات شما می توانید یک جفت چکمه چرمی Converse یا زیبا را که قیمت های بسیار بالایی دارند را حدود 20 یورو پیدا کنید. کیف ، پیراهن ، شلوار ،کفش ،روسری و حتی کیف پول نیز میتوانید بخرید.

 

نکات مثبت:

  • قیمت های بسیار پایین

  • فروشگاه تقریباً در همه جای پاریس

  • خریدهای خارق العاده (یک جفت کفش مارک 100 یورویی مثل کفش سان مارینا با 10 یورو!)

  • یکشنبه ها باز است

 

 شماره 2 :فروشگاههای Kilo Shop

در این فروشگاهها، مشتری در هنگام خرید اقدام به پرداخت مبلغی براساس قیمت کالاها نمی کند ، بلکه براساس وزن آنها پول می پردازد. قیمت لباس در حدود 30 یورو برای هر کیلوگرم لباس مجلسی و حدود 20 یورو برای هر کیلوگرم برای تی شرت و بلوز است. فروشگاههای کیلویی در مناطق دلپذیر و پرطرفدار پیدا می شوند.

نکات مثبت: در اکثر مناطق وجود دارد، رویکرد متفاوت درخرده فروشی

در پاریس 2 فروشگاه کیلویی وجود دارد:

Marai

Saint Germain des Près

علاوه بر اینها میتوان به فروشگاههای زیر اشاره کرد:

La Petite Fripe

ADÖM – No-Sweat Thrifting

Fripes and Ketchup

Les Puces de Saint Ouen

شاید گذر شما به پاریس نیفتد اما اینکه بدانیم لباس دست دوم در بین افراد چه محبوبیتی دارد بسیار حائز اهمیت است.واقعا خرید و فروش لباس دوم میتواند حتی یک شغل درآمدزا برای شما باشد.دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی