خرید لباس عروس دست دوم


خرید لباس عروس دست دوم

در زمان خریدن یک لباس عروسی، عروس‌ها تمایل دارند که یک فهرست کامل از انواع مدلها و رنگها را تهیه کنند تا بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند که چه بپوشند.لباس عروس کوتاه یا بلند ،سفید یا رنگی ،کلاسیک یا جدید، باز یا پوشیده

این یک فرآیند پرهزینه و زمان بر است و همراه با سایر خریدهای عروسی و ماه‌عسل، تعجبی ندارد که صنعت ازدواج جهانی به ارزش ۸۰ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

از سال ۲۰۱۹ نگرش جدیدی در کل جهان برای خرید لباس عروسی بوجود آمد که به سرعت در حال پیشرفت . بسیاری از عروس‌ها تصمیم به خرید لباس‌های دست‌دوم گرفتند تا هزینه‌های عروسی و همچنین اثرات مخرب زیست‌محیطی را کاهش دهند.فروش لباسهای دست دوم عروسی به جای عرضه محصول جدید به بازار، در حال حاضر بزرگ‌ترین راه برای رشد این صنعت جدید است.

تنها در سال گذشته، گوگل نشان داد که یک افزایش ۴۲ درصدی برای جستجوهای مرتبط با استفاده از واژه‌هایی مانند "کلاسیک" و "دست‌دوم"  در زمینه لباس عروس وجود داشته‌است.

یکی از بزرگترین فروشگاههای آنلاین دنیا ،شرکت ebay است که در سال گذشته فعالیت خود را در زمینه اجناس دست دوم شروع کرده است.

کمپین لباسهای قدیمی

ما هم می توانیم با تغییر نگرش ،هزینه های مراسم عروسی را کاهش دهیم.خرید لباس نامزدی و عروسی دست دوم می تواند یکی از موارد کاهش هزینه ها باشد.

حتی ما در ایران باتوجه به وابستگی های عاطفی و خانوادگی می توانیم یک کمپین جالب راه بیندازیم"کمپین پوشیدن لباسهای قدیمی مادرها و مادربزرگهایمان" همان لباسهایی که گاهی از چمدان که بیرون می آیند زیباییشان را کاملا نشان می دهند.

لباسهایی با پارچه های مرغوب و دوخت هایی عالی

شما هم یک روز تعطیل به چمدان ها سری بزنید قطعا برای این فصل پاییز می توانید لباسهای زیبایی پیدا کنید.

 دسته بندی دانستنی: