خرید و فروش انواع لباس پاییزی دست دوم کودکانه


لباس کودک

در یک نسل قبل تر در خانواده ها مرسوم بود که فرزند دوم لباسهای کوچک شده فرزند اول را میپوشید.شاید همه بعنوان خاطرات طنز شنیده اید که "یه کاپشن تنمون میکردن آستینش تا سر زانو بود و چندین تا میزدن تا دستمون بیاد بیرون " و همه از شنیدن این خاطرات میخندیم .واقعا این فرهنگ صرفه جویی در کجای زمان محو شد. در سال ۲۰۱۹ که سراسر دنیا به خرید و فروش لباس دست دوم روی آورده اند و آن را بعنوان یک صنعت زمان حال ارزش گذاری کرده اند ؛ چرا ما این فرهنگ را کنار گذاشته ایم.

یک دلیل اصلی آن تک فرزند بودن خانواده هاست که مجبورشان کرده هرچندماه یکبار لباس برای کودک خود بخرند.اما واقعا راه حل چیست؟چگونه میتوانیم جلوی این همه ضرر را بگیریم؟

قبل از ادامه صحبتم به این سایتها سر بزنید:

سایت نت فلیا

سایت لوپستر

هردو سایت خرید و فروش لباسهای دست دوم برای کودکان هستند .پس خانواده هایی که یک فرزند دارند به راحتی می توانند لباسهای کوچک شده عزیزشان را بفروشند و یالباس دست دوم شیک تهیه کنند.

این یک فرهنگ صرفه جویی است و نشان از رشد فکری ما دارد ضمن اینکه اگر به پول آن نیاز ندارید میتوانید آن را به کودکان دیگر هدیه کنید.

در ایران برای این کار میتوانید به سایت هنیل مراجعه نمایید.

 

خرید با صرفه 

اینترنت رویکرد فکری ما در مورد لباس کودکان دگرگون کرده است ،برای فرزندانمان از این پس میتوانیم کمتر هزینه کنیم و مثل همیشه شیک باشند.

هزینه بیشتر پرداخت کردن ؛نشان شیک بودن نیست .چه بسا اینکه شاید شما دست دوم بخرید اما یک برند معتبر را با قیمت پایین تر میخرید.

 دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک