مردان شیک پوش


کراوات مکمل زیبایی مردان

هر فرد خوش‌لباس می‌داند که شیک بودن ،اسرار خاص خودش را دارد.یکی از اسرار مهم در انتخاب یک لباس خوب شناختن کادر و استایل بدن است.انتخاب یک کت و شلوار زیبا.کافی نیست،بارها دیده اید یک کت وشلوار بسیار زیبا و گران قیمت است اما به فرد مورد نظر نمی آید.بنابر این اغلب شیک پوش ها می‌دانند که کت و شلواری را انتخاب کنند که با استایل آن‌ها  مطابقت داشته باشد، این یک قانون کلی است که گاهی اوقات فراموش می‌شود.

کمبل کری، یک مدیر خلاق در زمینه پوشاک، می‌گوید:" لباس با شکل‌های مختلف بدن باید متناسب باشد و انتخاب کراوات درست می تواند مکمل لباس شما باشد و لباس شما را متناسب تر نشان دهد."

 

این تناسب را می توان با آیتم های مختلف مانند عرض کراوات ، گره کروات ،رنگ و طول آن کنترل کرد.

کری افزود: عرض کراوات بستگی به عرض شانه فرد دارد و میتواند بین 4 تا 8 سانتی متر متغیر باشد و طول کراوات با محل بسته شدن کمر شلوار تعیین می شود

رنگ

وقتی تصمیم بگیرید که کروات بزنید، رنگ یک فاکتور مهم است. باید بتوانید تشخیص دهید کدام کراوات با کت و شلوار، پیراهن و همچنین رنگ پوست شما سازگار است.

قانون کلی این است که رنگ کراوات باید یک درجه تیره‌تر از پیراهنی باشد که پوشیده اید، اما این امکان وجود دارد که شما تصمیم گرفته باشید کلاسیک و یا کژوال لباس بپوشید.در این حالت ها دیگر قانونی برای آن وجود ندارد.

ریچارد جیمز طراح و کارگردان برندهای تجاری توصیه می‌کند که از کراوات های سایه دار و موج دار استفاده کنید تا بیشتر نظرها را جلب کنید.

انواع گره ها

اگر از گره های ساده استفاده می کنید بیشتر مناسب رنگهای آبی و خاکستری و کلا رنگهای سرد است، اما گره های طرح دار بیشتر در رنگهای گرم استفاده می شود

در چه محلی ظاهر می شوید

رنگ و مدل لباس و کراوات کاملا ارتباط مستقیم با جایی دارد که شما می خواهید حاضر شوید.مثلا در یک جلسه اداری هیچوقت از کراوات دو گره استفاده نکنید.

الگوها

اکنون زمان دیدن ژورنال های کلاسیک نیست هرچند کراوات حالت رسمی به شما می دهد اما می توانید یک کراوات ساده و متفاوت حتی با استایل کژوال داشته باشید.پائیز فصل پوشیدن ژاکت های برند با یک بلوز یقه مردانه و یک کراوات ساده است.این استایل می تواند از شما تصویری خاطره انگیز بسازد.

شما همیشه می توانید یک جنتلمن باشید ،فقط کافی است کمی قوانین لباس پوشیدن را بدانید و کمی برای خود وقت بگذارید.

 

 

 دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی