لباس پاییزی کمتر بخرید ، لباس تابستان را در پاییز بپوشید


۵ قانون برای پوشیدن لباس‌های تابستانی در پاییز

با آمدن فصل پاییز  هوا در حال سرد شدن است..با این حال بعضی روزها گرم هستند و گاهی مرز باریکی بین سردی و گرمی هوا در پاییز وجود دارد.بنابراین می توانیم از لباسهای تابستانه با رعایت یکسری نکات پاییزه استفاده کنیم.در ادامه "قواعد استفاده از لباس‌های تابستانی در پاییز" را به اشتراک می‌گذاریمتا با این کار کمی در خرید لباس پاییزس هم صرفه جویی کنیم. همه چیز از بلوز تابستانی، لباس، لباس کوتاه و حتی صندل را می توان در پاییز پوشید.

 

قانون اول: لباس تابستان

لباسهای تابستانه مورد علاقه تان را بپوشید اما یک کت و بوت با آن ست کنید.این یک استایل نیمه پاییزی شیک است

قانون دوم: دامن کوتاه

شاید در فیلم های خارجی زیاد دیده اید در آن سرمای ترکیه و یا اروپا ،حتی مسکو خانم ها دامنهای کوتاه پوشیده اند ،می دانید نکته مهم این قضیه این است که همیشه می توانید از دامن های کوتاه در پاییز استفاده کنید با آن یک بوت زیبا و یک کت بلند بپوشد.اگر کف پا و سر شما سرد نباشد به هیچ عنوان احساس سرما نخواهید کرد.پس دامن های کوتاه خود را در چمدان نگذارید.

 

قانون سوم: لباسهای سفید

رنگ سفید یک رنگ تابستانی است.این قانون را بشکنید شلوار سفید تابستانی خود را با یک بافت تیره در پاییز بپوشید و یا پیراهن سفید خود را با یک جلیقه بافت تکمیل کنید.چه تیپ های خاصی! اینطور نیست؟

 

قانون چهارم: صندل

چرا ما این را در ذهنمان جا انداخته ایم که صندل را با جوراب نمی پوشند و با این کار تمام صندل های زیبا ماهها پوشیده نمی شوند.به عکسهای زیر توجه کنید همه جای دنیا صندل را با جوراب هم می پوشند و این میتواند کاملا متفاوت با مدلهای قبلی باشد.

 

قانون پنجم: تاپ تابستانی

یک استایل زیبا ،ترکیبی از یک تاپ تابستانه،یک بلوز جلو باز و شال گردنی که با مهارت دور گردن شما انداخته شده.

 

با انجام این قوانین پاییز هم فصل گرانی نیست.

 

این مطالب هم می تواند برای شما جذاب باشد:

 مجموعه ای از زیباترین مدل های شال و کلاه

لباسهای قبلی تان را با طرح جدید بپوشید

آنچه مردان باید درباره پوشش پاییزی بداننددسته بندی دانستنی: مد و زیبایی