چطور برای خانمها جذاب باشید - قسمت اول


مرد جذاب از نگاه خانمها

پیدا کردن یک شریک زندگی می تواند دشوار باشد زیرا در مورد پیدا کردن شخصی که شما را دوست داشته باشد و نقص های شما را بپذیرد باید واقع بین باشید.شما چقدر تلاش می کنید که نقص های ظاهری و اجتماعی تان را برطرف کنید؟چقدر تلاش می کنید شریک زندگیتان را حفظ کنید؟آیا از جمله افرادی هستید که اعتقاد دارند "من همینم که هستم!!!" شاید وقت آن رسیده برای این بخش از زندگیتان وقت بگذارید. خوشبختانه ، علم می تواند به شما کمک کند که بدانید چه روندی داشته باشید تا برای جنس مخالف جذاب تر جلوه کنید.


البته هیچ قانون قطعی در مورد جذابیت فرد وجود ندارد ، چون جذابیتی به عوامل زیادی بستگی دارد و از نظر افراد، متفاوت است ، اما محققان علاقه مند به موضوع "جذابیت" دریافتند که عوامل خاصی وجود دارد که باعث جذابیت بیشتر مردان برای زنان می شود و آنها کاملاً ساده هستند.
با رعایت نکات زیر، شانس شما در زمینه آشنایی و ادامه روابطتان افزایش پیدا می کند: 

1-    قرمز بپوشید

طبق یک تحقیق در سال 2010 نشان داد زنان بیشتر جذب رنگ قرمز می شوند و آن را نماد اقتدار و حس خوب درونی یک مرد می دانند، حتی تصویر مردانی که لباس قرمز پوشیده اند، شاید سالها در ذهنشان باقی بماند.این امر به حدی مهم است که محققانی از چین ، انگلیس ، آلمان و ایالات متحده ، دریافتند که لباس زیر زنانه که دارای عکسی از مردان دارای پیراهن قرمز است به طور قابل توجهی بالاتر و پرطرفدارتر است
کارشناسان دوستیابی نیز ادعا کرده اند که برعکس این امر نیز وجود دارد، این که زنان نیز در لباس قرمز نیز جذاب تر هستند.

2-    خودتان را بالاتر از آنچه که هستید، معرفی کنید

ممکن است کمی شگفت آور باشد ، اما به نظر می رسد که با انجام این کار اغلب درجه جذابیت شما بالاتر می رود. باید کارهایی انجام دهید که هرشخصی انجام نمی دهد، مثلا یک تابلو نقاشی از چهره خودتان داشته باشید.
در سال 2010، مطالعه ای از موسسه دانشگاه ولز نشان داد كه مردانی كه عکسشان با ماشین بنتلی نقره ای بوده است، جذاب تر از افرادی كه دارای فورد قرمز هستند،بوده است. می دانید چرا چون ماشین فورد قرمز، برای خانمها متمایز نیست و می تواند تکراری باشد.
جدا از اتومبیل ، یک مطالعه متفاوت از دانشگاه متروپولیتن کاردیف نشان داد که مردانی که دارای آپارتمان های لوکس هستند نیز مورد توجه خانم ها قرار گرفته اند.

3-    ورزش های حرفه ای بازی کنید

ورزشهای سنگین و خطرناک همیشه یک صفت تحسین برانگیز از نظر خانم هاست، بخصوص اگر آن را به تنهایی انجام دهید. زنان این کار را نشانه اقتدار دورنی شما می بینند و لذت می برند.
محققان دانشگاه آلاسکا در آنچورجینگ با نشان دادن بقایای گذشتگان، دریافتند که زنان جذب مردانی می شوند که در شکارها آسیب دیده بودند.
شاید اکنون شما نمی توانید برای نشان دادن خودتان بوفالو شکار کنید، در عوض ، ورزش هایی از قبیل دوچرخه سواری در کوهستان ، غواصی در اعماق دریا و مانند آن را می توانید انجام دهید. در یک حالت ضعیف تر خانم ها شدید طرفدار مردانی هستند که پیاده روی و یا شنا(ورزش های فردی)جزو برنامه های شخصی آنهاست.
جالب است بدانید اگر در ورزش آسیب دیدید آن را مخفی نکنید، زیرا زنان جذب زخم می شوند.

4-    ریش داشته باشید

موهای صورت نیز روشی جالب برای جلب توجه از جنس مخالف است، زیرا مشخص شده است که زنان ریش را دلیل بر تسلط و محکم بودن می دانند.

5-    عضله سازی کنید

طبق مطالعاتی که اخیراً توسط محققان دانشگاه گریفیت در کوئینزلند انجام داده اند، اعلام کردند که زنان تقریباً همیشه مردانی را که از نظر جسمی قوی به نظر می رسند ، بر خلاف ضعف ظاهری ترجیح می دهند.به گفته محققان ، این احتمالاً یادآور غریزه بقاء اجداد ما است ، زیرا آنها نتیجه گرفتند كه زنان براساس "نشانه های اجدادی توانایی جنگی مردها" مردان را انتخاب می کنند.

6-    شریک زندگی خود را بخندانید

از همه مهمتر رابطه ای برای زنان جذاب است که شما بتوانید رابطه ای شاد ایجاد کنید.مطالعات متعدد به این نتیجه رسیده اند که زنان به مردهایی جذب می شوند که می توانند آنها را بخندانند.

7-    به دنبال یک شخص مشابه باشید

اگرچه ظاهر همه چیز نیست ، و مطمئناً مهمترین عامل ارتباط عاشقانه، ظاهر نیست ، دانشمندان دریافته اند که افراد تمایل دارند به دنبال همسرانی باشند که از نظر جذابیت مشابه هستند.
همانطور که مارک گروهبان ، روانشناس دانشگاه ناتینگهام ترنت گفت: " به دنبال کسی باشیدکه تقریباً مثل خودتان باشد ،چون درغیراینصورت اگر آنها بسیار بهتر از شما به نظر برسند، دائم نگران هستید که آنها شما را کنار بگذارند و شما دیده نشوید و اگر آنها بسیارکمتر ازشما جذاب باشند، همیشه خود را سرزنش می کنید که چرا انتخاب بهتری نداشتید

 

در مقاله بعدی می توانید ادامه راههای جذاب تر شدن را بخوانید


 مقاله های مرتبط:

مدل لباس های مردانه پاییز 2020 میلان

استایل راه دار

اکسسوری چیست؟

لباس ست و تاثیر آن در روابط شما

چطور برای خانمها جذاب باشید – قسمت دوم


دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: استایل-مردانه   مدوفشن   مرد-جذاب   مردشیک-پوش