مراکز خرید آنکارا - ترکیه


از ایران افراد زیادی به آنکارا سفر می کنند که یکی از دلایل این انتخاب امکان خرید ارزان وشیک در این شهر است.اما چون آنکارا کمتر از استانبول مورد استقبال دفاتر توریستی بوده، مسافرها از مکانهای خرید آنکارا اطلاعات زیادی ندارند، به همین سبب شاید به خرید از چند فروشگاه معروف در این شهر اکتفا کنند که شاید کالاهای مدرن داشته باشند اما ارزان نیستند، در ادامه شما را با تمام مراکز خرید آنکارا آشنا می کنیم:

 

 کیزیلای - kizilay ankara mall

این مرکز خرید  بهترین و به روز ترین برندهای روز جهان را به مشتریان عرضه می کند. این مرکز در تمامی روزهای هفته باز است و شما می توانید از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به این مرکز خرید بزرگ و پسر بزنید و خریدهای به یاد ماندنی داشته باشید.

 

 ناتاوگا - nata vega mall

ناتاوگا یکی از مهم ترین مراکز خرید در آنکارا است.شما می توانید لباسهای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از این مرکز خرید تهیه کنید. آکواریوم بزرگ و زیبای شهر آنکارا نیز در این مجموعه قرار دارد.

 

خیابان چیکریکچیلار یوکوشو (بازار سنتی) - çıkrıkçılar yokuşu

در این خیابان شما می توانید تمام اجناس مورد نظر خود را پیدا کنید فقط کمی حوصله می خواهد،اما ارزش وقت گذاشتن بخصوص برای خرید سوغاتی را دارد.

 

 پانورا - panora mall

برج پانورا جزو مراکز خرید آنکارا محسوب می شود. در این مرکز، خرید اجناس با برند اصلی به قیمت تقریبا مناسب وجود دارد.مقاله های مرتبط:

مراکز خرید قونیه - ترکیه

مراکز خرید بدروم - ترکیه

مراکز خرید لباس وان - ترکیه

مراکز خرید لباس استانبول - ترکیه

مراکز خرید کوش آداسی - ترکیه

مراکز خرید مارماریس - ترکیه

مراکز خرید آنتالیا - ترکیه

مراکز خرید ترابزون - ترکیه


دسته بندی دانستنی: مراکز خرید لباس داخلی و خارجی

تگها: آنتالیا   ترکیه   دانستنی-های-خرید   مارماریس   آنکارا