انواع لباس مجلسی - سری دوم (از سه)


ادامه ... چه لباس مجلسی بپوشیم؟

وقتی نوبت به پیدا کردن لباس برای یک مهمانی یا مجلس شبانه می رسد، گزینه ها بی پایان هستند. برخی از لباس ها مخصوص آب و هوا یا مناسبت های خاص هستند. در ادامه راهنمای شما هستیم برای انواع لباس مجلسی و لباس برای مهمانی های شبانه ویا برای مناسبت هایی مانند تولد، ولنتاین، کریسمس، نامزدی و ... است.


لباس عصرانه - Tea Length

این سبک کلاسیک از زمان ادواردین منشأ مدرن پیدا کرده است. این طرح با پارچه های لطیف و ترجیحا گلدار دوخته می شود و همین امر باعث می شود برای مهمانی های عصر مناسب باشد. این لباس یک طرح نیمه رسمی است و برای کسانی مناسب است که تمایل به طراحی های لباس در برخی از فیلم های درام و کلاسیک هالیوود را دارند. 


لباس جین -  Denim Dress

اگر شما عاشق جین هستید و نمی توانید با شلوار جین به مهمانی بروید، می توانید پیراهن جین بپوشید. پیراهن جین طیف گسترده ای از سبک ها و مدل ها با آستین های بلند، جیب دار، بندی و ... دارد. این سبک معمولی برای بسیاری از مواقع بی دردسر ، شیک و مناسب است.

سارافون بندی - Pinafore Dress

لباس pinafore طرحی بسیار متنوع است با بندهایی که جلو و پشت لباس را به هم متصل می کند و به اسم سارافون بندی شهرت دارد، می توانید زیر آن یک بلوز زیبا بپوشید. این طرح لباس یک راه عالی برای نشان دادن چهره شما است.

میدی -  Midi Dress

وقتی شما از رسمی بودن مهمانی مطمئن نیستید ،میدی برای پاییز و زمستان با یک بوت بسیار زیباست. 

کوتاه - Mini Dress

این لباس برای مهمانی های زنانه بسیار جذاب و شیک است بخصوص اگر با چکمه بلند آنرا بپوشید.

ماکسی - Maxi Dress

این لباس با اضافه کردن صندل و جواهرات با آویزهای بلند بسیار زیباست و همه آرزو می کنند که به اندازه شما شیک و راحت باشند!

یقه قایقی از شانه - Off the Shoulder

این سبک برای کسانی که می خواهند شانه و بازوی خود را نشان دهند بسیار عالی است و برای تمام مهمانی های رسمی شیک است.

یقه قایقی از کارور - Bridgette Bardot

این لباس که براساس نام هنرپیشه فرانسوی بریجیت باردو نامگذاری شده است. در طراحی های ایرانی همان طرح یقه قایقی است با این تفاوت که باز بودن ناحیه لباس از خط کارور است و آستین ها نیز از همین ناحیه به لباس متصل می شوند.

لوله ای -  Tube Dress

اگر میخواهید جذاب و تاثیرگزار باشید لباس لوله ای بپوشید! لباسی از جنسی محکم، با طراحی چسبیده به بدن و بدون بند. یک سبک ایده آل برای مهمانی های شبانه تابستانی است. این مدل لباس به همه افراد شیک است.


 مقاله های مرتبط:

مدل لباس زنانه مناسب بهار

لباس مناسب افراد چاق

لباس لمه یا شاین

انواع لباس مجلسی - سری سوم (از سه)

مدل های لباس کریسمس 2020

انواع لباس مجلسی - سری اول (از سه)

از شب یلدای سنتی تا شب یلداهای مدرن


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: فشن   لباس-شب   لباس-مجلسی   مدل-لباس