چطور برای خانمها جذاب باشید – قسمت دوم


مرد جذاب از نگاه خانم ها – قسمت دوم

در مقاله قبل گفتیم، پیدا کردن یک شریک زندگی می تواند دشوار باشد زیرا در مورد پیدا کردن شخصی که شما را دوست داشته باشد و نقص های شما را بپذیرد باید واقع بین باشید. شما چقدر تلاش می کنید که نقص های ظاهری و اجتماعی تان را برطرف کنید؟ چقدر تلاش می کنید شریک زندگیتان را حفظ کنید؟ آیا از جمله افرادی هستید که اعتقاد دارند "من همینم که هستم!!!" شاید وقت آن رسیده برای این بخش از زندگیتان وقت بگذارید. خوشبختانه، علم می تواند به شما کمک کند که بدانید چه روندی داشته باشید تا برای جنس مخالف جذاب تر جلوه کنید.


در ادامه به بررسی بقیه عوامل جذاب بودن می پردازیم.

1-    در مورد احساسات خود صحبت کنید.

زنان عاشق مردانی می شوند که احساسات خود را بروز می دهند و می دانند چطور از کلمات عاطفی استفاده کنند. بروز ندادن احساسات توسط مردان به مرور باعث سردی رابطه و یا اتمام آن می شود چون این امر برای زنها بسیار حیاتی است.

2-    پرشور و با هیجان باشید.

زنان همیشه می گویند که کسی را می خواهند که مشتاق و مهیج باشد. بنظر خانم ها مردان پرشور کسانی هستند که از اعتماد بنفس بالایی برخوردارند و می توانند روی آنها حساب کنند.

3-    با دوستان صمیمی تان محترمانه و منطقی برخورد کنید.

زنان بخش بزرگی از دوست خوب بودن را، مهربان بودن می دانند وقتی یک زن بداند شما یک دوست صمیمی دارید که به او احترام می گذارید، آن را بسیار جذاب می دانند. دانشگاه پوردو دریافت که وقتی مردان دوستی محکمی دارند، احتمال تمایل آنها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. اما برعکس این مطلب، زنان از مردانی که مراوداتی بی ریشه دارند بسیار متنفر هستند و این قضیه وقتی شدت می گیرد که لیست این افراد زیاد باشد و احترام و صمیمیتی هم درمیان نباشد. زنان این روند دوستی را عدم در نظر گرفتن ارزش های شخصی برای مرد می دانند.

4-    گاهی بی دست و پا عمل کنید.

به گفته یک مربی دوست یابی، خانم سارا جونز ، کمی بی حوصلگی می تواند یک زن باهوش را به سمت شما سوق دهد. این راهی است برای جلب توجه کردن! 
ولی اگر شما بیش از حد بی دست و پا هستید، این کار به مرور دافعه ایجاد می کند، چون زنان نمی توانند مرد بی دست و پا را تحمل کنند. تاشیرو توضیح می دهد که افرادی که رفتارهای "ناخوشایندی" از خود بروز می دهند، جهان را از دیدگاه دیگری می بینند که می تواند در دوستی هایشان موثر باشد. گاهی افراد بی دست و پا می توانند برای زنان، جالب و با انگیزه باشند و آنها را بعنوان یک دوست وفادار بپذیرند.

5-    آستین های خود را بالا بزنید.

به عنوان یکی از اسرار بزرگ در جهان ما، هیچ کس واقعاً نمی داند که چرا زنان ساعد را دوست دارند. شاید به خاطر است که برای زنها ساعد نمادی از قدرت است. به همین دلیل دوست شما هیچگاه نمی پسندد ساعد شما در مهمانی ها دیده شود.

6-    آشپزی کنید.

زنان هر وقت مردی را در آشپزخانه ببینند هیجان زده می شوند. آنها دوست دارند گاهی هم که شده مرد را در حال آشپزی ببینند. در این مطالعه اجتماعی هفتاد درصد از زنان ترجیح می دهند که دوستشان یک فنجان قهوه برایشان درست کند حتی بجای گرفتن یک هدیه کوچک. همانطور که دکتر نیکی گلدشتاین، متخصص و کارشناس روابط در این زمینه گفت: "مردان با درست کردن یک فنجان قهوه نشان می دهند برای زن اهمیت قایل هستند و یک زن این را به خوبی درک می کند.

7-    تی شرت آستین کوتاه بپوشید.

اگر دوست ندارید قرمز بپوشید، یک تی شرت آستین کوتاه به شما همان جذابیت را خواهد داد.

8-    لباس سربازی خود را نگه دارید.

در بخشی از مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ساوتهمپتون (University of Southampton) از زنان خواسته شد تا جذابیت مردان را در سه زمینه ارزیابی کنند: جنگ، ورزش و تجارت. 
در پایان ، شرکت کنندگان بیشتر تمایل داشتند که دوستانشان را در لباس رزمی یا سربازی ببینند. یک زن قدرت جنگنده یک مرد را اولویت می دهد.


 مقاله های مرتبط:

مدل لباس های مردانه پاییز 2020 میلان

استایل راه دار

اکسسوری چیست؟

لباس ست و تاثیر آن در روابط شما

چطور برای خانمها جذاب باشید - قسمت اول


دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: استایل-مردانه   مدوفشن   مرد-جذاب   مردشیک-پوش