لباس ست و تاثیر آن در روابط شما


چند دلیل برای اینکه با دوست یا همسرتان لباس ست بپوشید

احتمالاً می توانیم از جاستین تیمبرلیک و بریتنی اسپیرز در سال 2001 تشکر کنیم ، وقتی که آنها روی فرش قرمز جشنواره لباس های ست پوشیدند و با این کار شگفتی آفریدند. مثال های مشابهی در سالهای بعد این کار را تکرار کردند که تاثیر بسزایی در بین طرفدارانشان داشت.


آیا واقعا پوشیدن لباس ست برای دونفر(زن و مرد) فقط برای نمایش و جلوه بیشتر است یا می تواند تاثیرات عمیق تری در رابطه داشته باشد؟در ادامه با ما باشید تا دلایلی را بخوانید که چرا باید لباس ست بپوشید. 

دکتر نیکی گلدشتاین(کارشناس روابط اجتماعی) سریع اظهار می کند که لباس پوشیدن با هارمونی یکسان، یک بیداری در ضمیر ناخودآگاه است که چند ماه یک رابطه را کنترل می کند.
گلدشتاین در یک مصاحبه خبری گفت: "ما تمایل داریم که بخواهیم با شخصی که دوستش داریم همخوانی داشته باشیم. بله همه ما منحصر به فرد هستیم اما می خواهیم به عنوان یک زوج متحد به نظر برسیم"

به نوعی پوشیدن لباس ست با دوست یا همسرتان مانند برقراری انطباق در رابطه است.
می دانید به همین دلیل است که در برخی از شرکت ها لباس کار را یک رنگ و مدل مشخص انتخاب می کنند، با این کار ناخودآگاه یک انسجام درونی در شرکت اتفاق می افتد.
وقتی شما به محل کار جدید می روید با پوشیدن لباس جدید، کم کم شما با آنها منطبق می شوید و خودتان را بخشی از شرکت می دانید که به آن متعهد خواهید بود.


این به معنی گم کردن سلیقه یا تغییر کلی شما نیست که بخواهید در مقابلش مقاومت کنید.این فقط یک راهکار برای آرامش بیشتر است و اگر به درک صحیحی از آن نرسیده اید، اصلا این کار را نکنید.
درفرهنگ کهن پارسی این جمله را شنیده اید که معتقدند که دونفر بعد مدتی که باهم زندگی می کنند رنگ و بوی همدیگر را می گیرند و چقدر این جمله برایشان لذت بخش بود و آن را نشان استحکام و عشق در خانواده می شدند، بنابراین داشتن یک هارمونی در رابطه معنی زیبایی دارد که بسیاری از درک آن عاجزند و نمی توانند تفاوت آن را با استقلال فکری تمییز دهند. 
اکنون به زوج های خوشبخت اطرافتان بنگرید چقدر شبیه به هم شده اند؟!


یکی از اصلی ترین تاثیر این هارمونی در پوشیدن لباس های یکسان ،این است که شما غیرمستقیم به شریک زندگی خود جذب می شوید و به طور غیر مستقیم می گویید" من شیوه و مدل کارهایی که انجام می دهی را دوست دارم"
این هارمونی و هماهنگی فقط به کمد لباس محدود نمی شود. این می تواند در انتخاب غذای رستوران، دیدن یک ژانر فیلم، انتخاب یک سفر و .... باشد
هنگامی که این رفتار ناخودآگاه و عامدانه متوقف می شود، یک هشدار جدی در رابطه است بخصوص اگر از طرف یک زن تمایلی به این هماهنگی وجود نداشته باشد، شاید اخطار برای پایان رابطه است.

از نظر کارشناسان روابط اجتماعی اگر به جایی برسید که فکر کنید حس هویت خود را از دست داده اید، باید بررسی کنید که آیا خصوصیات جدیدی را که به دست آورده اید شبیه دوست یا همسرتان است.اگر چنین است شما یک زوج واقعاً عالی هستید.


در واقع ، اگر شما سعی می کنید مانند شریک زندگی خود لباس بپوشید یا برعکس، این نشان سلامت رابطه است.با تمام مسایل مطرح شده این هارمونی قرار نیست هرروز و در تمام زمانها تکرار شود چون بسیار خسته کننده خواهد بود.در مواقعی که می خواهید لباس ست بپوشید نظر هردونفر کاملا شرط است و این یعنی انطباق در یک هارمونی عاشقانه

برایتان مهمانی هایی سرشار از هارمونی عاشاقانه آرزو میکنیم.مقاله های مرتبط:

چطور برای خانمها جذاب باشید – قسمت دوم

چطور برای خانمها جذاب باشید - قسمت اول


دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: لباس-ست   مدوفشن   مرد-جذاب   مردشیک-پوش