جدیدترین مدل لباس های عروس 2020


مدل لباس عروس کوتاه

 در این مقاله می خواهیم در مورد یک طرح کلاسیک لباس عروسی صحبت کنیم، لباس عروسی کوتاه!
این سبک لباس غالباً ممکن است توسط عروس ها نادیده گرفته شود چون این مدل لباس عروس ممکن است کمی منسوخ یا کسل کننده به نظر برسد.اما باید بدانید در نیمه دوم سال 2019 و طرحهای جدید سال 2020 لباس های عروسی کوتاه در واقع مدرن تر و پرطرفدار تر از آنچه قبلاً تصور می کردید، شده است.
البته دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود یک لباس عروسی کوتاه، جذاب تر از لباس بلند باشد که در ادامه بررسی می کنیم.


لباس عروس کوتاه می تواند راحت تر باشد

راه رفتن در مجلس در لباس کوتاه بسیار ساده تر می تواند باشد. بسیاری از عروس ها دوست ندارند در راه رفتن و رقصیدن محدود باشند. 

Rodarte

لباس باید متناسب با مکان و زمان عروسی باشد

مهمترین چیزی که هنگام انتخاب لباس عروسی باید در نظر بگیرید ، مکان است. یک لباس مجلل بلند شاید برای سالن های مجلل و یا خانه مناسب باشد اما در یک باغ مناسب نخواهد بود بخصوص اگر در فصلهای بارانی باشد.بطور کلی اگر عروسی در فضای باز است میتوانید از لباس کوتاه و یا میدی استفاده کنید بخصوص اگر تابستان باشد و لذت مهمانی را برای خودتان چندبرابر کنید.

Viktor & Rolf

لباس عروسی کوتاه کفش های شما را نشان می دهد

عروس باید اولویت هایش را بببیند.بعضی افراد عاشق کفش های برند و خاص هستند و نمایان بودن کفش برایشان بسیار حائز اهمیت است.در اینصورت می توانند از لباسهای میدی یا کوتاه استفاده کنند تا جذابیت کفش آنها نمایان باشد. 

Jonathan Simkhai


لباس کوتاه عروس را ظریف تر نشان می دهد

این طرح لباس می تواند ظرافت شما را بیشتر نشان داده و سن شما را کمتر نشان بدهد، بخصوص اگر سبک لباس پرنسسی باشد.چیزی شبیه به شخصیت های جذاب والت دیسنی!

Sophie et Voila

لباس عروسی کوتاه می تواند شما را متفاوت نشان دهد

در سالهای اخیر تمام عروس ها لباس های بلند و حتی خیلی بلند می پوشند و شما می توانید با پوشیده لباس کوتاه خیلی همه را هیجان زده کنید و جذاب دیده شوید.

Danielle Frankel

 مقاله های مرتبط:

جدیدترین لباسهای بهاره

لباس های سنتی از فرهنگ های جهان

مدل های لباس شیک برای نوروز 99

مدل های لباس مجلسی با کلاه ست 99

مدل های لباس پوست


دسته بندی دانستنی:

تگها: لباس-عروس   مدل-2020   مدل-لباس   مدوفشن