هنرپیشه های زیبای ترک سال 2019


دلایل موفقیت سریال های ترک در سال های اخیر

محبوبیت سریال‌های ترک طی یک دهه گذشته به طرز چشمگیری به ویژه در خاورمیانه و کشورهای جنوب اروپا ( منطقه بالکان ) افزایش داشته است. یکی از پرطرفدارترین سریال‌های ترک، «حریم سلطان» یا «سده با شکوه» بود که داستان زندگی سلطان سلیمان در قرن شانزدهم را روایت می‌کرد. این مجموعه تلویزیونی در 43 کشور جهان به روی آنتن رفت و بیش از 200 میلیون بیننده را به خود جذب نمود.


عوامل موفقیت ترکیه در سال های اخیر

توسعه اقتصادی ترکیه باعث تحول عمیق در نوع نگاه بخشی از مردم این کشور به مدرنیته و مظاهر آن از جمله نوع زندگی غربی شد. مظاهر تمدن غرب روز به روز بیشتر خود را در ترکیه نشان دادند، ولی این بار، برخلاف قبل که ترک ها صرفاً به تقلید از غرب اقدام می نمودند، شروع به برند سازی کرده و با الهام گرفتن از تاریخ و فرهنگ خود و معیارها و الگوهای موفق در غرب، سعی کردند تا با توجه به روحیه شدید ملی گرائی حاکم بر جامعه و بافت مذهبی و سنتی آن، با تلفیق این دوعنصر، از آن در جهت رشد، تعالی و توسعه جامعه استفاده کنند.
 عنصر بعدی که در این میان نقش بازی می کرد و تحولات جامعه ترکیه را کاملاً تحت تاثیر قرار می داد، ملی گرائی حاکم بر جامعه ترکیه بوده است. ملی گرائی مردم ترکیه، همواره یک نکته مهم را مد نظر داشته و آن توجه به منافع ملی و تلاش در جهت حفظ آن بوده است. عرصه سینما و تلویزیون نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

فیلم ساز ترک به تنها چیزی که می اندیشد، این است که با استفاده از چهره مردان و زنان زیبا، لوکیشن های بسیار شیک، فضا های شهری مدرن، مناظر بکر طبیعی و.... جامعه ای مدرن و شهری و پیشرفته از ترکیه را به مردم دنیا نشان دهد تا کشورش به مقاصد زیر دست یابد:


1-        آشنا شدن مردم کشورهای مختلف با آداب، فرهنگ، هنر و تاریخ ترکیه،
2-        معرفی ترکیه بعنوان یک کشور پیشرفته و توسعه یافته
3-         بالا بردن شان و اعتبار مردم ترکیه نزد مردم سایر کشورها
4-         معرفی جاذبه های گردشگری ترکیه
5-        ترغیب اتباع خارجی برای سفر به ترکیه ( جذب توریست )
6-        ترغیب سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در ترکیه
7-        معرفی کالا ها و تولیدات بخش های مختلف کشاورزی و صنعتی و ... ترکیه  
8-        زمینه سازی برای فروش املاک و مستغلات به خارجیان
9-        زمینه سازی برای اقامت اتباع خارجی در ترکیه
 

 هنرپیشه های مورد علاقه تان را ببینید

سریال های ترک در چندسال اخیر جایگاه خاصی در بین خانواده های ایرانی پیدا کرده است و به همین سبب مدل لباس و میکاپ آنها نیز بیشتر الگو برداری می شود.در ادامه تصویر بهترین هنرپیشه های زن سال 2019 ترک را برایتان به نمایش می گذاریم.

 

 مقاله های مرتبط:

مدل لباس زنانه مناسب بهار

مدل لباس روسی

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت اول: مگان مارکل

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت دوم: ویکتوریا بکام

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت چهارم: روبین ریانا فنتی (ریحانا)

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت سوم: آریانا گرانده-بوترا


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: آنکارا   ترکیه   فشن   مدل-لباس   مدوفشن