مراکز خرید لباس استانبول - ترکیه


استانبول

یکی از بزرگترین شهرهای خرید لباس جهان و بزرگ‌ ترین شهر کشور ترکیه، استانبول است که در کنار دریای مرمره و تنگه بسفر  قرار دارد که این تنگه دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌ کند و به عبارتی استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. استانبول قلب ترکیه است و با اینکه پایتخت ترکیه نیست اما همچنان قطب مهم کسب و کار و پر طرفدارترین شهر توریستی کشور ترکیه می باشد. 

 استار سینی - Starcity  

 استار سیتی اوتلت به فرودگاه آتاتورک نزدیک است و این مسئله در محبوبیتش بی‌تاثیر نبوده است. این مرکز خرید در حال حاضر توانسته توجه گردشگران داخلی و خارجی ترکیه را به خود جلب کند. مجتمع تجاری استار سیتی اوتلت در سال 2016 افتتاح شد و حالا یکی از محبوبترین مراکز خرید استانبول می‌باشد.
انواع برندهای پوشاک  ترک را می توانید در این مرکز خرید ببینید.

جواهر استانبول -- Istanbul Cevahir

در این مرکز خرید حدود 350 فروشگاه وجود دارد. این مرکز خرید وسیع در منطقه‌ شیشلی Şişli استانبول واقع شده که یکی از محبوبترین و شلوغترین محله‌های این شهر است. در بازدید از این مرکز خرید می توانید بهترین خریدها را داشته باشید.

بی اوغلو ایش - istanbul Beyoğlu İş merkezi

بی اوغلو ایش مجتمع تجاری لوکسی نیست و در خیابان استقلال واقع شده است و در آن کالاهای ارزانی به فروش می‌رسند. مرکز خرید بی اوغلو ایش به نسبت سایر مراکز خریدی که می شناسید لوکس نیست اما می توان خرید ارزان را در استانبول تجربه کرد.

 اُپتمیوم  - Optimum 

اپتمیوم در دو شهر آنکارا و استانبول شعبه دارد. این مرکز خرید در محله‌ی آتاشِهیر واقع شده است. اغلب افرادی که اپتمیوم را انتخاب می‌کنند، به دلیل استفاده از رستوران‌های متنوعش به این مرکز می‌روند. اگر در جستجوی مرکز خریدی مناسب برای خرید کالاهای برندی چون ال سی وایکیکی، کوتون، تامی و... هستید، اپتمیوم را حتما سر بزنید.

فروم - forum 

مرکز خرید فروم به دلیل وسعت زیاد و فروشگاه‌های متنوعش می‌تواند رضایت مشتریان را جلب کند. در این مرکز خرید پوشاک را با قیمت های متفاوت پیدا می کنید. تنوع لباس در این مجموعه بسیار زیاد است.

 اوتلت اولویوم  - Olivium Outlet Center

مرکز خرید اوتلت اولویوم 4 طبقه دارد و در بسیاری از مواقع فروشگاه‌ها اجناسشان را با تخفیف عرضه می‌کنند. این مرکز جزو اولین پیشنهادات مردم ترکیه به مسافران است.

مال آف - Mall of 

مال آف استانبول یا استانبول مال یکی از معروفترین و بهترین و در عین حال ارزانترین مرکز خرید استانبول است. این مرکز خرید خاص‌ترین استیج هنری شهر را دارد. مرکز خرید استانبول مال دارای 4 طبقه است و وسعتش زیاد است. این مجتمع تجاری را به افرادی توصیه می‌کنیم که زمان زیادی را در استانبول سپری می‌کنند زیرا یافتن اجناس ارزان قیمت در مرکز خرید وسیعی چون مال آف استانبول دشوار است.

 اوتلت کاله استانبول - outlet Kale Istanbul

اگر قصد خرید پوشاک دارید و به برندهای ترک نیز علاقه‌مند هستید، مرکز خرید اوتلت کاله انتخاب خوبی برایتان خواهد بود.این مرکز نزدیک فرودگاه آتاتورک است.

ویاپورت - Viaport

ویاپورت آسیا اوتلت Viaport Asia Outlet در فهرست پربازدیدترین مراکز خرید لایف استایل استانبول شناخته می‌شود. طراحی این مرکز خرید به گونه‌ای است که برخی از بخش‌های فروشگاه در فضای باز قرار داشته باشند به همین خاطر در صورت تمایل می‌توانید در کافه‌های این مجموعه ساعات خوبی داشته باشید.مقاله های مرتبط:

مراکز خرید بدروم - ترکیه

مراکز خرید لباس وان - ترکیه

مراکز خرید کوش آداسی - ترکیه

مراکز خرید ازمیر - ترکیه

مراکز خرید مارماریس - ترکیه

مراکز خرید آنتالیا - ترکیه

مراکز خرید آنکارا - ترکیه

مراکز خرید ترابزون - ترکیه


دسته بندی دانستنی: مراکز خرید لباس داخلی و خارجی

تگها: آنتالیا   آنکارا   ترکیه   مراکزخرید