سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت اول: مگان مارکل


مگان مارکل - عروس خانواده سلطنتی

مگان مارکل عروس بریتانیایی، از زمان ورودش به کاخ سلطنتی، کمد لباس خیره کننده ای پیدا کرده و با تنوع لباسی که دارد تبدیل به یک مدلیست برای زنان شده است. گاهی بنظر می رسد در سبک لباس پوشیدنش امضای خاص خودش را دارد. در این مقاله بیشتر به سبک این امضا می پردازیم و به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید سبک آن را برای خودتان اجرا کنید.

 

سبک لباس های  Meghan Markle

1-    لباس های میدی

میدی، به هر لباسی که بین زانو و مچ پا قرار داشته باشد گفته می شود. این سبک لباس با طول مناسب، زمانی استفاده می شود که می خواهید ظرافت زنانه بیشتر دیده شود. این مدل لباس بسیار متنوع است و برای مگان بعنوان یک بخش اصلی از لباسهایش استفاده می شود. او از این مدل برای داشتن ظاهری روزمره تر استفاده می کند. 

2-    کفش پاشنه بلند (تیز)

وقتی صحبت از کفش های مگان می شود، یک کفش با پاشنه بلند و باریک جلوی چشم ظاهر می شود. مگان با هر لباسی از لباس رسمی گرفته تا شلوار و پالتو این سبک کفش را می پوشد تا بسیار شیک جلوه کند. راه رفتن با چنین کفشهایی بسیار سخت است و او این کار را براحتی انجام می دهد.

3-    کلاه

 جذاب ترین بخش اصلی در کمد لباس مگان، کلاه های زیبای او است. هرچند گذاشتن کلاه در خانواده سلطنتی مرسوم است اما مگان با مدلهای زیبایی که انتخاب می کند، جلوه لباسش را افزایش می دهد. 

4-    شلوار پارچه ای دم پاگشاد

این مدل شلوار، مورد علاقه دوشس است که اغلب در طول روز با پوشیدن این شلوارها بیرون می رود و عموما این شلوار را با کت یا جلیقه می پوشد و با این کار سبک شیک و هوشمندانه ای را به نمایش می گذارد.

5-    کیف های خاص

کیف های دستی های کوچک چرمی را میتوان کیف های مگانی نامید. مگان اکثرا کیف های دستی با زنجیرهای خاص و کوتاه انتخاب می کند.

6-    پالتو و کت های کمربند دار

زمستان می تواند در لندن به شدت سرد باشد، بنابراین مگان غالباً برای گرم نگه داشتن خودش یک کت کمربنددار به همراه دارد. این کت شیک را ممکن است در هرساعتی از روز استفاده کند و این سبک، ظرافتی آرام و متناسب با سبک مگان ارائه می دهد. مگان را بارها با کت شش دکمه دیده ایم و این مدل برای او تثبیت شده است.

7-    لباس یقه قایقی

اصلی ترین طرحهای لباسهای مگان، لباس یقه قایقی است که اندام او را زیباتر نشان می دهد.

8-    لباس راحتی

هر عاشق مد می داند که سخت ترین نوع لباس برای اقشار سلطنتی، انتخای لباس راحتی و ورزشی است که مگان این کار را براحتی انجام می دهد. ما اغلب او را به خاطر داشتن یک سبک راحت ورزشی دوست داریم و می توانیم از او پیروی کنیم. لباس ورزشی پوشیدن برای یک دوشس هرگز کار آسانی نبوده است.

9-    مدل مو 

مگان به دلیل مدل موهای بلند و مواج معروف است. او با موهایی که سالم و براق است، ظاهری لطیف و زیبا را به نمایش می گذارد. او به طور معمول موهای خود را از وسط قسمت می کند تا ظاهری کلاسیک تر و پیچیده تر به وجود آورد. اگر می خواهید مدل موی مگان را داشته باشید کافی است موهایتان را از فرق باز کرده و سشوار کنید،سپس یک سرم مو به موهایتان بزنید.

10-    آرایش مگان 

مگان واقعاً در هنر آرایش نکردن تسلط دارد. او پوست تازه و براق را ترجیح می دهد. مگان برای برجسته کردن گونه هایش از یک هایلایت فشرده استفاده می کند تا چهره خود را درخشان تر کند و جوان تر نشان دهد. برای تکمیل ظاهرش از سایه چشم قهوه ای دودی استفاده می کند تا به برجستگی چشمان قهوه ای زیبا و گرمش کمک کند. 

 

منبع: thetrendspotter.netمقاله های مرتبط:

مدل لباس زنانه مناسب بهار

مدل لباس روسی

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت دوم: ویکتوریا بکام

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت چهارم: روبین ریانا فنتی (ریحانا)

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت سوم: آریانا گرانده-بوترا

هنرپیشه های زیبای ترک سال 2019


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: فشن   مدل-لباس   مدوفشن