سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت دوم: ویکتوریا بکام


ویکتوریا کَرولاین بکام - همسر دیوید بکام(فوتبالیست)

ویکتوریا کَرولاین بکام  (Victoria Caroline Beckham) که قبل از ازدواج نام خانوادگی‌اش “آدامز” بود (زادهٔ ۱۷ آوریل ۱۹۷۴) تاجر، مدل، طراح مد، خواننده و ترانه‌سرای انگلیسی است. او ابتدا به خاطر عضویتش در گروه اسپایس گرلز مشهور شد و بعدها حرفه خوانندگی را با همکاری ویرجین رکوردز و تل‌استار رکوردز ادامه داد.
او در ایالت شرقی انگلستان به دنیا آمد و با فوتبالیست مشهور دیوید بکام ازدواج کرده‌است. آن‌ها سه فرزند پسر و یک دختر دارند.

سبک لباس های Victoria Beckham

1. کت های بلند یقه دار (پالتوهای یقه دار)

هنگامی که هوا سرد می شود، ویکتوریا یک کت بلند را با یقه اسکی انتخاب می کند. ویکتوریا بکهام آنها را غالباً با هم ست می کند تا چهره ای زیباتر و قدی بلندتر را نشان دهد. هرچند او در رنگ های تیره زیباتر است اما از پوشیدن پالتوهای روشن هم واهمه ای ندارد. او این استایل را با یک شلوار بلند و دم پا گشاد تکمیل می کند. این استایل آنقدر زیباست که می تواند از دفتر کارش مستقیم به سالن مد برود.

2. دامن های تنگ طرح دار

چه در دفتر کار باشد و چه وقت زیادی را در بیرون از خانه بگذراند، دامن های تنگ طرح دار انتخاب زیبایی برای اوست. ویکتوریا چنین دامن هایی را با یک پیراهن ساده یا یقه اسکی ترکیب می کند. این سبک لباس پوشیدن او اکثرا ساده است و از طرحهای شلوغ پرهیز می کند و به همراه این استایل از عینک آفتابی های تیره استفاده می کند.

3. کت و شلوار در هر مناسبتی

ویکتوریا با پوشیدن کت و شلوار های متفاوت یک سبک ساده و بی دردسر را رواج داده است که بسیار پرطرفدار است. ویکتوریا با انتخاب رنگ های خاص برای کت و شلوار، خود را چشمگیر می کند رنگهایی مانند قرمز، سبز که با پیراهن های روشن مثل سفید آن را کامل می کند. ویکتوریا از سبک های مختلف شلوار برای کت هایش استفاده می کند، گاهی دو پا گشاد و گاهی یک شلوار با قد 100 و کمی تنگ و این کار باعث تنوع در پوشش کت و شلوارهایش شده است.

4- شلوار جین 

ویکتوریا با پوشیدن شلوار جین، البته به سبک خودش، گاهی تنوعی ایجاد می کند که بی نظیر است. او شلوارهای جین راسته و بلند می پوشد و پاچه های خود را با اندازه ای پهن برمی گرداند تا قد شلوار حدودا 10 سانت یا بیشتر کوتاه شود. تی شرت سفید یا مشکی با عینک آفتابی تیره از جمله علاقه مندی های او است برای تکمیل تیپ جین.

ویکتوریا با این استایل مانند یک فوق ستاره می درخشد.

5. لباس های بافتنی گشاد

ویکتوریا لباس های بافتنی گشاد را با یک دامن تنگ یا با یک شلوار و کفش های پاشنه بلند خیلی زیبا ست می کند. اگر هوا سرد باشد کفش را با یک بوت پاشنه دار عوض می کند. این سبک به نام سبک مینیمالیستی شناخته شده است.

6. بیلرسوت

بیلرسوت به همراه یک کیف دستی بزرگ از سبک های متفاوت ویکتوریا است که با این ظاهر یک روز معمولی را نشان می دهد. ویکتوریا با هر سبکی، کفش پاشنه بلند را ترجیح می دهد.

7. لباس های تک رنگ (مونوکروم)

ویکتوریا برای استایل مونوکروم همیشه رنگ سفید را انتخاب می کند. او در یک گروه کاملاً سفید از همیشه سردتر به نظر می رسد. سبک ویکتوریا، دگرگونی است، اما یک چیز که در او هرگز تغییر نمی کند لباس های مونوکروم او است. 

8- پیراهن بلند - چکمه بلند

ویکتوریا در یک سبک عجیب، دامن یا پیراهن بلند انتخاب می کند که دقیقاً بالای مچ پا قرار داشته باشد و یک بلوز با آستین بلند می پوشد و برای تکمیل آن، یک جفت چکمه بالای زانو می پوشد.

9. شلوار پارچه ای

شلوار پارچه ای گشاد با رنگ های متفاوت از انتخابهای ویکتوریا است این سبک شلوار را با شومیز و یا تی شرت ست می کند و در محل های معمولی می پوشد.

10. لباس نامتقارن

ویکتوریا گاهی احساس می کند باید قوانین را زیر پا بگذارد، در این حالت چرا یک لباس نامتقارن را امتحان نکند؟ برای یک رویداد نیمه رسمی می تواند مناسب باشد لباسهایی از جلو و یا از پهلو نامتقارن لباسهایی است که ویکتوریا می پوشد.

 

 

منبع:  thetrendspotter.net

 

 

 

 مقاله های مرتبط:

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت اول: مگان مارکل

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت چهارم: روبین ریانا فنتی (ریحانا)

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت سوم: آریانا گرانده-بوترا

هنرپیشه های زیبای ترک سال 2019


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: فشن   مدل-لباس   مدوفشن