بهترین برندهای بدلیجات و جواهرات را بشناسید


8 مورد از برندهای جواهرات و بدلیجات

جواهرات و بدلیجات هرگز از مد خارج نمی شوند. فارغ از دهه یا مد خاصی، طراحی های منحصر به فرد گوشواره ها، گردنبندها، دستبندها و انگشترها به عنوان اکسسوری می تواند به تنهایی لباس شما را تکمیل کند و به درخشش شما کمک کند. هرچقدر که بدلیجات و اکسسوری های مختلفی داشته باشیم بازهم در جستجوی چیزهای جدید برای اضافه کردن به مجموعه بدلیجات خود هستیم، حتی بدلیجات می توانند آنقدر با ارزش باشند که برای نسل های بعد به یادگار گذاشته شود. بنابر این ارزش دارد روی مارک های بدلیجات سرمایه گذاری کنید.
در ادامه 8 مورد از بهترین برندهای جواهر را که استیل آنها نیز ساخته شده است را می آوریم. تعهد به برخی برندها مثل شنل، هرمس، ژوپینگ و ... می تواند یک امضای ناب برای شما بسازد.

1- تیفانی

Tiffany در سال 1837 توسط چارلز لوئیس تیفانی تأسیس شد و در اوایل قرن 20 تحت مدیریت پسرش لوئیس تیفانی مشهور شد. این شرکت در آمریکا، آسیا و اقیانوسیه، ژاپن، اروپا و امارات متحده عربی دارای شعبه است. در سال 2018 ، تیفانی 93 فروشگاه در ایالات متحده و 321 فروشگاه در سراسر جهان داشت. خالص فروش خالص 4.44 میلیارد دلار بوده است. 

2- کارتیه

کارتیه به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان جواهرات در جهان شناخته می شود. در سال 2018، توسط فوربس به عنوان 59 مین مارک با ارزش جهان رتبه بندی شد. پادشاه انگلستان ادوارد هفتم از Cartier به عنوان "جواهرات پادشاهان و پادشاه جواهرات" یاد کرد. به دلیل تاجگذاری در سال 1902 ، ادوارد هفتم 27 تاج دستور داد و در سال 1904 حکم سلطنتی را به کارتیه صادر کرد.

3- دیوید یورمان

David Yurman در سال 1980 روی صحنه جواهرات ظهور کرد ، اما منجر به خلق قطعاتی شد که برای همیشه در جعبه جواهرات شما خواهد ماند.

4- میکیموتو

اگر با Mikimoto آشنا نیستید، قرار است بعد از این به یکی از برندهای مورد علاقه شما تبدیل شود. موسس برند جواهرات ژاپنی به عنوان نخستین کسی شناخته شده است که مرواریدهای کشت داده شده ایجاد می کند.

5- بولگاری

اگر به دنبال چیزی هستید که از سنگهای کلاسیک عجیب و غریب تر باشد ، قطعات بولگاری را انتخاب کنید، در اینصورت احساس می کنید که زمانی کلوپاترا از آن استفاده میکرده است.

 

6. هرمس

وقتی صحبت از تجملات است، یکی از برندهایی که به ذهن می رسد هرمس است. مطمئناً شما این مارک را به خوبی می شناسید و این برند می تواند در مجموعه اکسسوری های شگفت انگیز و ارزشمند شما جای داشته باشد.

7. چوپارد (شوپارد)

شاید شما با Chopard و ساعتهای لوکس آن آشنا هستید. اکسسوری های آن به همان اندازه جالب است. با اطمینان روی این برند سرمایه گذاری کنید.

8. شنل

مهم نیست چه چیزی از Chanel می خرید، خواه یک کیف دستی کلاسیک، یک شال یا یک قطعه بدلیجات ، درهرصورت شما متفاوت دیده می شوید.عطرهای شنل را فراموش نکنید و به مجموعه خود اضافه کنید.

 

 مقاله های مرتبط:

زیباترین پوشاک و بدلیجات

7 مدل پارچه که در سال 2020 حاکم خواهد بود

7 قانون خرید لباس


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: دانستنی-های-خرید   رنگ-سال-2020   مدل-2020   مدوفشن