استرس مدلینگ ها در هفته های مد، Nina Agdal


استرس مدلینگ ها در هفته مد

حاضر شدن در رویدادهای بزرگ بسیار کار سختی است. علیرغم تصور ما تمام افراد مشهور، سلبریتی ها، مدلینگ ها و ... افراد کمروئی هستند که وقتی از پشت دوربین بیرون می آیند و در دنیای واقعی ظاهر می شوند بسیار استرس دارند.


نمونه بارز این امر را می توانید در برنامه دورهمی آقای مهران مدیری و یا برنامه شام ایرانی آقای ابوطالبی ببینید که افراد معروفی که همیشه جلوی دوربین بوده اند در چنین زمانهایی چقدر استرس دارند.


این مشکل در تمام دنیا وجود دارد، در ادامه از استرس یک مدل دانمارکی در هفته های مد سخن می گوئیم. او استرس هایش را در صفحه اینستاگرام با هوادارانش به اشتراک گذاشته است. 


نینا اگدال(Nina Agdal) مدل موفق جهان اینطور می نویسد:

نینا اگدال ممکن است یکی از موفق ترین مدل های جهان باشد ، اما این مدل 26 ساله امسال فاش کرد که در طول هفته مد از "اضطراب فلج کننده ای" رنج می برد.
او با نوشتن در صفحه اینستاگرام اعلام کرد از مهمانی پر زرق و برق آغاز هفته مد نیویورک (NYFW) هراس و وحشت دارد، همچنین اشاره کرد که رویدادهای مشهور مانند چنین هفته های مدی بر سلامت روح و روان او تاثیر منفی دارد.
نینا اگدال(Nina Agdal) گفت: "مدت طولانی است که من استرس و اضطراب دارم اما اکنون به دلیل شروع هفته های مد این استرس ها وکابوس ها برای من شدت پیدا کرده است چون عصر کنونی یک عصر خشن ارتباطات است.
اگدال در ادامه توضیح داد که او برنامه ها و رویدادهای بی شماری پیش رو دارد که اضطراب آنها، او را محاصره کرده است. او از هوادارانش خواست از او حمایت کنند و اورا بدلیل استرس، سکوت و ترک محل زودتر از موعد مقرر او را به چالش نکشند.


او ادامه داد: این به این دلیل نیست که "من حرفه ام را گم کرده ام" یا "حرفی علیه این رویدادها دارم" این  فقط به این دلیل است که من این روزها آنقدر غرق استرس شده ام که ظرفیت مغز من فقط10٪ روی کارش تمرکز دارد و من تلاش می کنم با طرفدارانم مکالمه داشته باشم تا از اینهمه استرس جلوگیری کنم و با یک تمرکز عالی وارد هفته مد شوم.

این مدل جوان گفت که او در این مواقع از مصرف الکل برای آرام کردن خود استفاده نمی کند و درعوض تلاش می کند تا با ایجاد یک پایه محکم به کمک هوادارانش بتواند به درستی به کار خود تمرکز کند.
اگدال(Nina Agdal) نوشته اینستاگرامش را با یادداشتی خطاب به کسانی که شرایط مشابه دارند پایان داد: 
"شما تنها نیستید، بنابراین اجازه دهید در مورد آن صحبت کنیم تا قدرت و تمرکز از دست رفته مان باز گردد و استرس ها کاهش یابد.

این پست موجی از احساس طرفدارانش را برانگیخت و با پیام های تشکر از اگدال بخاطر اینکه او توانسته شفاف درباره اضطراب خودش صحبت کند، حمایت کردند.


یکی از هوادارانش در پاسخ این پست اینستاگرام نوشت: "متشکرم که نگرانیتان را مطرح کردید، امیدوارم با این کار، استرس و اضطراب شما کم شود. به عنوان کسی که سالها با اضطراب وحشتناک دست و پنجه نرم کرده است، می توانم بگویم که داروی مناسب و تنفس صحیح می تواند به شما کمک کند."

دیگری نوشت: "نینا من شما را خیلی دوست دارم. من صددرصد به هر آنچه شما گفتید اعتماد دارم و می توانم احساس کنم که تمام رویدادهای بزرگ اجتماعی همین حس اضطراب را دارند.خیلی ممنون که نگرانیتان را به اشتراک گذاشتید."

 

 


 



مقاله های مرتبط:

افسانه‌ای خواندنی از دنیای مد- قسمت دوم: تام فورد

افسانه‌ای خواندنی از دنیای مد- قسمت چهارم: کالوین کلین

تاثیر مدل لباس در خوشحالی شما

نکته هایی جالب درباره مد و پوشاک

آیا همسر شما جنتلمن است؟

چگونه مدل شدم؟

توصیه مدل ۸۴ ساله به زنان مسن: نامرئی نباشید

18 ایده رنگ مو در سال 2020

لباس پوشیدن به سبک زنان فرانسوی

چگونه هدبند، دستمال سر و تل ببندیم؟

افسانه‌ای خواندنی از دنیای مد- قسمت سوم: دیور

افسانه‌ای خواندنی از دنیای مد- قسمت اول: کوکو شنل


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: دانستنی-های-مد   روابط-اجتماعی   سلبریتی-ها   مدوفشن