یلدا چی بپوشم؟


یلدای امسال چی بپوشم؟

لباس یلدایی متفاوت


هروقت صحبت از شب یلدا میشه، اولین چیزی که به ذهن میرسه انار و هندوانه است و یک مهمانی دورهمی با لباس یلدا با تم رنگی سبز و قرمز و فال حافظ!
سال‌ها پیش تب و تاب شب یلدا به پختن مافین‌های شکلاتی اناری، طراحی ناخن‌های هندوانه‌ای، ژله‌های چند رنگ یلدایی و هندوانه‌های حکاکی شده نبود. همه دور هم جمع می‌شدند و با ناخنک زدن به طبق‌های لبو، کدو حلوایی و آجیل دل به قصه‌های پدربزرگ و مادربزرگ می‌دادند. هرچه که باشد یلدا برای ما از مهمترین و زیباترین جشن های باستانی به حساب می‌آید. 
امسال شاید بخاطر کرونا خبری از مهمانی های مجلل و دورهمی شب یلدا نباشه، واسه همین حالا که یلدایی امسال با جمعهای کوچیک شکل میگیره، پس بیایید تم و مدلهای متفاوتی را برای لباس شب یلدا تجربه کنیم.

در ادامه با ما باشید تا با چند تم زیبا آشنا بشیم

1-    تم هایی برگرفته از آجیل شب یلدا

شب یلدا میتونیم از لباسهایی به رنگهای پسته ای، فندقی، گردویی و ... استفاده کنیم. حالا یا رنگ لباسهای یلدا اینطور باشن و یا اکسسوری هایی با این نمادها استفاده کنیم.

به این عکسها نگاه کنید


 


2-    تم هایی از فرهنگ اصیل ایرانی

پوشیدن لباسهای چندرنگ در شب یلدا می تواند تداعی لباسهای محلی و یا لباسهای قدیمی باشد. امسال شب یلدا می توانیم از دامن های گلدار میدی با یک تاپ یا بلوز ساده استفاده کنیم. اگر این سبک لباس را انتخاب کردید از همان پارچه گلدار یه تل ساده به موهاتون بزنید

 


 

 

 

میتونید از سبک لباسهای گلدار قدیمی استفاده کنید

 

 

3- تم همیشگی یلدا

اگه لباس قرمز و یا سبز خیلی شیک دارید، میتونه امسال یلدا اولویت اول باشه واستون.لباس یلدا با رنگ همیشگی یلدا با بدلیجاتی از جنس شعر

 

 

 

 

واقعی ترین شادی را برای یلدای امسال شما آرزومندیم

پیشاپیش یلدا مبارک

 مقاله های مرتبط:

مزایای خوش تیپ بودن

نقش موتیف حیوانی در طراحی لباس

شعرهای شب یلدا

مدل جدید لباس شب یلدای 98 ،متفاوت باشید

از شب یلدای سنتی تا شب یلداهای مدرن

چه لباسی در کنسرت بپوشم؟

مدل لباس های شیک تابستانه

18 ایده رنگ مو در سال 2020

لباس پوشیدن به سبک زنان فرانسوی

مدل لباس زنانه مناسب بهار


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: دانستنی-های-مد   فشن   مدل-لباس-یلدا   مدوفشن   یلدا-99  تگها