پوشیدن لباس کوبیسم


پوشیدن لباس کوبیسم

اگر با دنیای هنر آشنا هستید، حتما طرح های مختلف کوبیسم را می شناسید، بدون شک دنیای فشن هم یک هنر است، هنر پوشیدن لباس های متفاوت در رنگهای مختلف و در مکان مناسب. حال اگر علاقه مند هستید کمی پا را فراتر بگذارید و از یک هنر ساده به هنر کوبیسم تغییر روش بدهید می توانید این سبک را در لباس هایتان نیز داشته باشید. سبک کوبیسم در طرح لباس شما می تواند نوع دوخت آن، مدل، طرح های هندسی یا طرح های مختلف پارچه لباستان باشد. این مقاله را تا آخر بخوانید تا با چند طرح خلاقانه کوبیسم در دنیای فشن آشنا شوید.

1- لوازم جانبی کوبیسم
اگر خیلی مطمئن نیستید چطور سبک کوبیسم را در لباس هایتان به کار ببرید می توانید از لوازم کوچک تر شروع کنید. لوازمی تهیه کنید که گوشه های تیز یا برش های نامتقارن دارند. طرح های غیرمعمول را استفاده کنید. مثلا به جای اینکه کفش ساده بپوشید می توانید کفش هایی انتخاب کنید که برش های متفاوت و ساختار و طرح های غیرمعمولی دارند. از عینک های دودی با فریمی غیر از گرد استفاده کنید.

2- لباس هایی با برش های نامتقارن و چند تکه
از آنجایی که هنر کوبیسم خود را در زوایای مختلف نشان می دهد شما نیز می توانید طرح های سه بعدی یا دو بعدی آن را در لباس خود نمایان کنید. این طرح ها می توانند بریدگی های غیرمعمول باشند. در این سبک پارچه ای که استفاده می شود نقش مهمی دارد و باید طوری باشد که بعد و عمق طرح را به خوبی نشان دهد.

3- پارچه هایی با طرح های تکراری و اشکال هندسی زاویه دار
طرح های هندسی بسیار چشمگیر هستند و به خوبی خودشان را نشان می دهند. اگر نمی خواهید مدل لباستان طرحی عجیب و غیرمعمول باشد می توانید همان لباس های ساده روزانه را با طرح پارچه ای متفاوت انتخاب کنید. طرح های هندسی و تکراری گزینه های خوبی هستند چرا که به خوبی همانند یک تابلوی کوبیسم، این هنر را به نمایش می گذارند. البته نیاز است دقت کنید چه طرحی انتخاب می کنید چرا که معمولا طرح های پارچه روی اندام شما تاثیر می گذارند و می توانند شما را بلند تر یا چاق تر نشان دهند پس با توجه به اندامی که دارید طرحی مناسب را انتخاب کنید.

4- طرح های درشت رنگی
می توانید از طرح هایی استفاده کنید که بلوک های درشت رنگی دارند ، این طرح ها بسیار زیبا هستند و به خوبی طرح کوبیسم را نشان می دهند. بهتر است از رنگهای روشن و شاد استفاده کنید تا چشمگیر تر شود.

5- طرح های هندسی رنگی یا طرح هایی با گوشه های تیز
اگر طرفدار لباس های رنگی هستید این طرح های رنگارنگ می توانند گزینه خوبی برای شما باشند. طرح های کوچک هندسی با طرح های زاویه دار و گوشه های تیز طرح های شلوغی هستند که رنگهای متنوعی نیز دارند. این طرح ها به خوبی بعد و عمق سبک هنری کوبیسم را نشان می دهند.
​​​​​​​مقاله های مرتبط:

چه لباسی در کنسرت بپوشم؟

جدیدترین مدل های لباس تابستانه

استایل لباس تابستانه زنان زیبا بعد از جوانی

تم جدید برای مهمانی - قسمت دوم

تم جدید برای مهمانی - قسمت اول

نادیر تاتی، طراح مد آنگولایی

مدل لباس زنانه مناسب بهار

مدل های لباس عید دخترانه - قسمت سوم: 13 تا 16 سال

مدل های جدید ماکسی مجلسی

7 قانون خرید لباس

مدل های لباس شیک برای نوروز 99

لباس مناسب افراد چاق


دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: مدوفشن   دانستنی-های-مد   مدل-لباس   لباس-مجلسی   رنگ-لباس   لباس-زنانه   مدل-لباس-زنانه   کوبیسم  تگها