آئینه اتاقهای پرو


تا حالا دقت کردید وقتی لباسی که فکر میکردید سایزتونه رو برمیدارید و میبرید اتاق پرو و میپوشید با یک قیافه ای توی آینه مواجه میشید که خودتون هم میخندید.راستی چرا این آینه های اتاق پرو انقدر آدم رو چاق نشون میدن!!

گاهی من فکر میکنم یه آینه محدب گذاشتن!

بعد خلاصه قیمت یا رنگ لباس رو بهونه میکنیم و میایم بیرون و تا چندروز هم که قیافه توی آینه اتاق پرو یادمون هست ،رژیم میگیریم و دوباره بعد چند روز همه چیز یادمون میره!

سایز مناسب خوبه اما گاهی بعضی هامون به هر دلیل سایزمون چند ایکس لارژ شده ،اشکال نداره در عین احترام به خودمون قبول میکنیم که از این به بعد ما جزو تپلهای خوش تیپ هستیم.

به جماعت تپل های خوش تیپ خوش اومدید!

اگه فروشگاهها و مزون هایی که لباسهای سایز بزرگ دارن کمی فقط کمی همکاری کنن و لباسهاشون رو توی سایت هنیل ثبت کنن، اونوقت یه جماعت مشتری پیدا میکنن که واسه یه لباس سایز بزرگ مجبور شدن کل شهر رو بگردن و حتی اونها رو تبدیل کنن به مشتری دائم واسه خودشون

یه خبر جالب تر واسه اونهایی که با کلی رژیم غذایی و ورزش تونستن به دنیای سایزهای زیر 42 برگردن و الان یه عالمه لباس و پالتو با سایز بزرگ توی کمدشون مونده،میتونن توی سایت هنیل ثبت آگهی کنن و لباسهای دست دومشون رو خیلی راحت به دوستهای تپلشون بفروشن.

 

هنیل منتظر شما عزیزان هست تا لباسهای جذاب بخرید و خریدهای هنیل واستون به یادموندنی بشه!



مقاله های مرتبط:

زیباترین لباس و بدلیجات

انواع عینک های آفتابی

انواع عطرهای لانکوم

جمعه سیاه ، Black Friday

ساعت های برند را بیشتر بشناسیم

مدل لباس های شیک تابستانه

تاریخچه کفش آل استار All star converse


دسته بندی دانستنی: دست نوشته های هنیل

تگها: دانستنی-های-خرید   دانستنی-های-مد   سایزبزرگ   مدوفشن  



تگها