خرید کفش و بوت بچگانه


خرید بوت برای کودکان :یک مشکل همیشگی

خریدن کفش برای کودکان یک مشکل همیشگی برای همه والدین است، به خصوص وقتی که حرف از بوت و کفش های زمستانی می‌شود. و این دلایل بسیاری دارد.اولین دلیل خرید کفش غیراستاندارد بدلیل ارزان بودن قیمت آن است.والدین بدلیل رشد سریع کودکان ترجیح می دهند از اجناس ارزان تر استفاده کنند.

در این نوشته درمورد رشد پای کودکان و نحوه خرید کفش برای آنها صحبت می کنیم. طبق نظر متخصصان در سن ۱۰ سالگی، بیشتر بچه‌ها روند رشد پا را تا ۸۰ درصد تکمیل می‌کنند. با این حال، روند کامل در حدود سن ۱۴ تا 16 سالگی انجام می شود.

این به این معنی است که شما هر فصل یک جفت کفش جدید برای کودک خود می‌خرید تا اینکه به سن ۱۰ سالگی برسد. بعد از ۱۰ سال، احتمالا باید هر سال کفش  جدید بخرید. و این یک سناریو خوش بینانه است. به خاطر داشته باشید که بچه‌ها پر انرژی هستند و به راحتی می‌توانند کفش را خراب می کنند.

در کیفیت و برند خوب برای کودکان کفش بخریم یا نه؟

با توجه به این واقعیت که کودکان هر ساله به کفش‌های تازه نیاز دارند، بسیاری از والدین مایل به پرداخت هزینه زیاد برای کفش های مارک دار نیستند. آنها خریدن یک کفش برند را برای سن زیر 10 سال خرج کردن پول اضافی می دانند.مگر اینکه برند تخفیف زیادی داشته باشد.

با این حال، شما نباید کیفیت این کفش ها را ندیده بگیرید چون راحتی و سلامت پای کودک شما مهم‌ترین چیز استبخصوص بوت برای کودکان باید حتما ویژگی ضدآب داشته باشد و حتما زیپ دار باشد.ممکن است کمی بیشتر هزینه داشته باشد، اما در دراز مدت ارزش آن را دارد.

به جای خریدن ۳ تا ۴ جفت کفش و بوت ارزان‌قیمت، تنها یک جفت کفش یا بوت مناسب و ستاندارد برای کودکتان بخرید و مطمئن شوید که برای پاهای کودک شما مناسب هستند.الان در همه جای دنیا کفش دست دوم برند را به کفشهای نو و غیراستاندارد ترجیح می دهند.

 

چه زمانی باید به دنبال چه چیزی بگردید

اگر کودک شما برای این فصل کفش ندارد، در اینجا چند نکته وجود دارد که قبل از خرید یک جفت جدید باید در نظر بگیرید.

مهمترین مسئله این است که کفش یا بوت را برای چه نوع فعالیت‌هایی برای کودک خود میخرید.مثل مدرسه رفتن،پارک رفتن و یا مهمانی. با این وجود، باید هنگام خرید کفش بیشتر بر روی عملکرد متمرکز باشید، به جای طراحی، و قیافه ظاهری آن.

خصوصیات اصلی اما فصلی

مهم‌ترین ویژگی است که باید برای کفش‌های بچه‌ها در نظر بگیرید. اینکه پاهای کودک شما باید همیشه خشک بماند. برای فصلهای برفی و خرید پوتین‌های چرمی، حتما به دنبال ویژگی ضد آب بودن و یا حداقل مقاوم بودن در مقابل نفوذآب بگردید.پاهای نم دار ر مدت زمان طولانی آسیب جدی به سلامت کودک شما می زند.

در مکانهایی مانند پیست حتما چکمه ساقدار و زیپ دار برای کودکان تهیه کنید و شلوار آنها را درون ساق چکمه قرار دهید.

راحت بستن کفش

بزرگ‌ترین چالش برای کودکان بستن کفش است.برای هر سنی به دنبال شیوه راحت در بستن کفش باشید و آن را بعنوان یک آیتم اصلی در خرید درنظر بگیرید.

چگونه بهترین سایز بوت را برای کودکان پیدا کنیم

برای اینکه متوجه شوید چه سایز کفشی برای کودکتان مناسب است مراحل زیر را بخوانید:

کودکتان را روی یک خط کش نگه دارید و کف پای او را با دقت سانت کنید. در حالی که کودک تان بی‌حرکت است و مطمئن شوید که انگشتان پای کودک صاف هستند.اکنون از نمودار زیر اندازه پای اورا بدست آورید.

اگر اندازه‌گیری‌ها به اندازه یک سایز نباشد، پس کودک شما بین دو سایز است. در این حالت سایز بزرگتر را بخرید.حتما اگر کودکتان در سنی است که می تواند راه برود حتما از او بخواهید در فروشگاه با کفش راه برود و بدود از شکل ظاهری کودک می توانید تشخیص دهید آیا کفش مناسب است یا خیر.

همیشه قبل از خرید برای کودکان فکر کنید

فکر کردن درباره خرید صحیح لباس و کفش کودک همیشه بهترین روش است. بگذارید هوای طوفانی و بارانی شما را غافلگیر کند اما شما با تحقیق درست چکمه‌های عالی را برای کوچولوی خود پیدا کنید.

 دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاکتگها