مدل جدید لباس شب یلدای 98 ،متفاوت باشید


5 طرح متفاوت برای شب یلدای 98

زمان زیادی به جشن و دورهمی های شب یلدا باقی نمانده و اکنون وقت آن است که متفاوت دیده شوید. هنیل با توجه به فلسفه های شب یلدا مانند شب آغاز زمستان، بلندترین شب سال،کوتاه شده شب و دیدن خورشید ،همچنین تنقلات شب یلدا مانند هندوانه و انار  و یا برگزاری آئین های قدیمی مانند حافظ خوانی ،طرح های متفاوتی برای مدل لباس شب یلدا به شما معرفی میکند و درآخر یک طرح خاص و لاکچری به شما پیشنهاد می دهد.در ادامه با هنیل باشید:

طرح لباس با اشعار حافظ

حافظ خوانی در شب حافظ یکی از پرطرفدارترین مراسم است تمام عشاق در این شب میخواهند از دلدادگی هم باخبر شوند و یا هرکسی میخواهد عاقبت کارش را بداند.از پیر و جوان حافظ میخوانند و لذت میبرند.پوشیدن لباس های با طرح اشعار حافظ می تواند بسیار در شب یلدا جذاب باشد.

لباس با طرح ماه و خورشید

با توجه به اینکه یلدا نشان پایان شب سیاه و شروع روشنایی روز است ،پوشیدن لباسهایی با این طرح بسیار با مفهوم است و برای گروه سنی بالای 20 سال توصیه می شود.

 

استفاده از اکسسوری های یلدایی

شاید شما دوست نداشته باشید لباسهای طرحدار بپوشید،میتوانید از اکسسوری ها و بدلیجاتی با طرح های یلدا استفاده کنید

لباس با طرح انار و هندوانه

از معروفترین میوه های یلدا، انار و هندوانه است.هندوانه نماد غلبه بر سرما و بیماری و انار نمادی از شادی و زایش است.میتوانید از لباسهایی با این نمادها استفاده کنید.در یک حالت از رنگ آنها و در حالتی دیگر از پارچه هایی استفاده شود که روی آنها انار یا هندوانه طراحی شده باشد.

 

و اما طرح متفاوت امسال :

ترکیب رنگ سال 2020 با رنگهای یلدایی

در مقاله های قبل گفتیم رنگ سال 2020 ،مرجانی سفید است و علت آن کاملا توضیح داده شد.اگر میخواهید امسال یلدا متفاوت باشید یک مدل لباس شیک بلند به رنگ مرجانی سفید بپوشید و کیف و کفش و تمام اکسسوری های شما زرشکی و یا سبز باشد.

یلدا بدرخشید و شاد باشید.

 

این مطلب هم برای شما جذاب است ... مجموعه ای از زیباترین مدل های لباس شب یلدا

 

 مقاله های مرتبط:

یلدا چی بپوشم؟

شعرهای شب یلدا

از شب یلدای سنتی تا شب یلداهای مدرن


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: مدل-لباس-یلدا   مدوفشن   یلدا-98   یلدا-99  تگها