لباس استوک چیست؟


لباس استوک چیست؟

همه لباس های مارک دار را دوست دارند. متأسفانه، بسیاری از مردم توانایی خرید لباس های مارک دار را در بوتیک های مد ندارند. با این حال ، همه دوست دارند عالی و مد روز به نظر برسند.
تولیدکنندگان لباس هم بر این باورند که همه باید بتوانند از تولیدات آنها استفاده کنند و به دنبال راهکاری برای این قضیه بودند اما به مرور این اتفاق افتاد.

چند اتفاق باعث شد مردم بتوانند لباسهای محبوب و برند خود با نصف قیمت و حتی کمتر بخرند.می دانید چه عواملی باعث این تحول شد؟!


1-    لباس هایی که در خط تولید دارای ایرادات بسیار جزیی بودند چون نمی توانستند در مراکز فروش نمایندگی ها فروخته شوند به انبار مرجوع می شوند.
2-    در تمام برندهای معتبر دنیا لباس تا چند روز می تواند توسط خریدار مرجوع شود و این لباسها بدلیل اعتبار این برند ها دیگر به رگال های فروشگاه برگردانده نمی شوند و به انبار مرجوع می شوند.
3-    برند های معتبر برای مد لباس یک تاریخ انقضا در نظر می گیرند، چنانچه این تاریخ بگذرد این لباسها با قیمت ارزان ارائه می شوند. برندها ابتدا در فروشگاه حراج اعلام می کنند و اگر در تاریخ حراج بازهم لباس به فروش نرسد لباسها به انبار مرجوع می شود.
4-    لباسهایی که به تعداد خیلی زیاد تولید می شوند.


در هر چهار حالت گفته شده لباس در گروه "استوک" قرار می گیرد و به این نام شناخته می شود. استوک ها توسط فروشگاههای دیگر خریداری و با قیمت ارزان فروخته می شوند.
بنابر این استوک لباس دست دوم و پوشیده شده نیست، بنابر این با خیال راحت و با قیمت ارزان لباسهای برند استوک بخرید.
 دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: استوک  تگها