لباس مناسب افراد چاق


چگونه لباس انتخاب کنیم وقتی که اضافه وزن داریم

لباسی که می پوشید می تواند اعتماد به نفس شما را تقویت کرده و به شما کمک کند تا به بهترین شکل ممکن ظاهر شوید. شما درهرصورت زیبا هستید، بنابراین نترسید که خودتان را نشان دهید! شما می توانید با انتخاب لباس هایی که چهره شما را شادتر نشان می دهد شروع کنید و یا از طراحی های خاص استفاده کنید.در ادامه روند بهترین انتخاب لباس برای کسانی که وزن اضافه دارند را معرفی می کنیم، پس با ما باشید.  


1-    برجسته کردن بهترین ویژگی های شما

-    حتما لباسی انتخاب کنید که قسمتی از بدن شما را نشان دهد که خودتان احساس بهتری به آن دارید. به آینه نگاه کنید و تصمیم بگیرید کدام قسمت های بدن را می خواهید تاثیرگذار تر کنید.به عنوان مثال ، ممکن است پاهای خود را دوست داشته باشید. برای نشان دادن آنها باید لباس یا شلوار بلند و باریک بپوشید و یا شاید شما انحنای بدن خود را دوست دارید پس جلیقه یا لباس هایی را که در ناحیه کمر قرار می گیرد را بپوشید و یا لباس آزادی بپوشید که کمربند روی آن بسته می شود.

-    لباس های تنگ اضافه وزن شما را بیشتر نشان می دهند و همچنین باعث می شوند که اعتماد به نفس کمتری داشته باشید، پس لباس هایی را انتخاب کنید که اندازه مناسبی  داشته باشد و به خوبی متناسب با شما باشد.

-    درصورتی که شلوار می پوشید حتما ناحیه زانو آن تنگ تر باشد تا فرم شما را زیباتر نمایش دهد.

-    درصورتی که دامن می پوشید حتما از دامن های برش دار استفاده کنید مانند ترک و یا فون

-    در هر حالت شما باید بتوانید شکل ساعت شنی به خود بدهید یعنی در ناحیه کمر لباس کمی جمع تر باشد.

-    از کمربند باریک استفاده نکنید.

-    در زمستان از بافت هایی استفاده کنید که در ناحیه بازو چسبان باشد 

-    از یقه قایقی استفاده نکنید، لباسهایی مناسب شما است که یقه گرد باز داشته باشد.

-    پیراهن لنگی زیباترین حالت را به اندام شما می دهد.

-    در پیراهن فون کوتاه شما معرکه می شوید.

-    در هوای سرد یک بلوز چسبان که روی آن جلیقه پوشیده اید، شما را شبیه سوپراستار ها نشان می دهد.


2-    خلاقیت  با رنگ ها و طرح ها

-    برای جلب توجه از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگهای روشن چشم را به خود جلب می کنند ، بنابراین می توانید از آنها استفاده کنید تا بهترین ویژگی های خود را نشان دهید. علاوه بر این ، رنگهای روشن می توانند اعتماد به نفس شما را ایجاد کنند. 
-    از نظر منطقی باید از رنگهای تیره استفاده کنید تا مناطقی را که می خواهید لاغر نشان دهید از رنگهای تیره مانند آبی کلاسیک و یا سبز تیره استفاده کنید تا ظاهری باریک تر از شما نشان دهد.
-    اگر به یک جلسه رسمی دعوت شده اید شما بهتر است یک کت و شلوار تیره بپوشید تا یک نمای باریک تر در محل کار از شما به نمایش بگذارد.
-    از پارچه هایی با طرح های کوچک انتخاب کنید تا بدن شما باریک تر نشان داده شود. انتخاب این طرح، روشی جالب برای بیان طرز فکر شما نیز هست. 
-    از لباس های راه راه با نوارهای باریک عمودی استفاده کنید تا قد شما بلندتر به نظر برسد. لباسهای راهدار افقی نیز جذابیت شما را افزایش می دهد چون خطای دیدی که در بیننده ایجاد می کند باعث می شود شما لاغرتر دیده شوید.
-    اگر دوست دارید به مد روز لباس بپوشید هراس نداشته باشید کافی است آن را طبق اصول خود با اندامتان متناسب کنید.به عنوان مثال رنگ سال 2020 آبی کلاسیک است و شما دوست دارید حتما از این رنگ استفاده کنید، کافی است مدل مناسب انتخاب کنید.

3-    انتخاب اکسسوری های صحیح

-    از گردنبند و النگوی درشت استفاده کنید
-    از کمربند چرمی استفاده کنید که سایز آن خیلی باریک نباشد
-    کیف دستی بزرگ انتخاب کنید تا با بدن شما متعادل باشد. یک کیف دستی کوچکتر ممکن است شما را سنگین تر از آنچه هستید، نشان دهد. 
-    روسری یا شال بلند بپوشید تا بدن شما را بلندتر و باریک تر نشان دهد. از روسری گره ای استفاده نکنید.


 مقاله های مرتبط:

مدل های لباس شیک برای نوروز 99

پوشیدن لباس کوبیسم

از شب یلدای سنتی تا شب یلداهای مدرن

مدل لباس زنانه مناسب بهار

زیباترین مدل های لباس مجلسی سایز بزرگ (لباس مجلسی زرشکی)

لباس لمه یا شاین

انواع لباس مجلسی - سری سوم (از سه)

انواع لباس مجلسی - سری دوم (از سه)

مدل های لباس کریسمس 2020

انواع لباس مجلسی - سری اول (از سه)


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: سایزبزرگ   لباس-شب   لباس-مجلسی   مدل-لباس   مدوفشن  تگها