مدل های لباس شیک برای نوروز 99


مدل های لباس برای عید 

نوروز در ایران یکی از باشکوه ترین مراسم ملی به حساب می آید که خانواده ها در این ایام دور هم جمع می شوند و جشن و مهمانی می گیرند. اهمیت این که در این مهمانی ها چه بپوشیم یکی از مسائل مهم است که از دو ماه قبل ذهن افراد را درگیر می کند. گشتن در فروشگاههای آنلاین، مغازه ها، ژورنالهای مدل لباس و حتی گشت و گذار در صفحات اینستاگرام افراد مشهور همه و همه به این جهت است که شما دوست دارید زیبا تر دیده شوید.


در ادامه ما هم کمک می کنیم تا با بخشی از مدل های جدید برای عید 1399 آشنا شوید، البته مقاله های قبلی می تواند به شما در این زمینه کمک کند که در سال 2020 چه مدل ها و رنگهایی برای امسال مناسب است. همانطور که در مقاله های قبل اشاره شده است سال 2020 که فاصله زیادی هم با سال جدید شمسی ندارد رنگ آبی کلاسیک را بعنوان رنگ سال معرفی کرده است که درجای خودش بسیار زیبا و شکیل است اما تکرار آن می تواند خسته کننده باشد. همچنین امسال بیشترین تمرکز روی جنس پارچه است که هر کسی می تواند با سلیقه خودش جلوه ای متفاوت را به نمایش بگذارد.


1-    لباس های میدی

این سبک لباس برای مهمانی های رسمی و نیمه رسمی بسیار مناسب است. اگر مهمانی عید شما در روز برگزار می شود از رنگهای روشن و اگر بعد از عصر برگزار می شود از رنگهای تیره استفاده کنید.

2-    دامن

انتخاب بلوز و دامن یک انتخاب متفاوت و جسورانه است. سبک های جدید دامن می تواند شما را با استایلی جدید نشان دهد. البته اگر قبل از این، آن را انتخاب نکرده باشید. رنگهای گرم برای دامن و رنگهای سرد برای بلوز یک انتخاب جدید در لباسهای عید 99 می تواند باشد.


3-    لباس ماکسی ویژه میزبان

اگر قد بلندی دارید و می خواهید کفشهای تخت یا صندل بپوشید، این سبک را انتخاب کنید. البته پوشیدن ماکسی در زمان میزبانی بسیار جذاب است.

4- لباس ماکسی مخصوص مهمان

اگر در عید 99 به مهمانی شام دعوت شدید میتوانید از جدیدترین مدل های ماکسی سال 2020 استفاده کنید. نکته مشترک در بین همه آنها این است که لباسهای مجلسی آستین بلند هستند و یا از پارچه گیپور مات استفاده شده است.

5- استایل کژوال

اگر دوست دارید عید نوروز راحت لباس بپوشید از استایل کژوال استفاده کنید، لباسهایی شیک و درعین حال راحت، درضمن زیاد نگران ست کردن رنگها نباشید. این سبک برای جمعهای دوستانه در نوروز 88 بسیار شیک است.

6- لباس پوشیده

اگر دوست دارید در ایام نوروز لباس پوشیده در یقه و آستین داشته باشید، از پارچه های جناغ دار و یا طرح دار استفاده کنید. در اینصورت نقش پارچه حالت دلنوازی به بیننده می دهد. اگر از پارچه ساده استفاده کنید بیننده خیلی زود خسته خواهد شد.

7- بلوز وشلوار

اگر هنوز در عید احساس سرما می کنید، می توانید در مهمانی ها بلوز و شلوار بپوشید. یک بلوز زیبا با شلوار میدی هم می تواند گزینه ای مناسب باشد.


 

 مقاله های مرتبط:

مدل های لباس عید دخترانه - قسمت سوم: 13 تا 16 سال

پوشیدن لباس کوبیسم

مدل لباس زنانه مناسب بهار

لباس مناسب افراد چاق


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: مدوفشن   مدل-لباس   لباس-مجلسی   نوروز1400   مدل2021  تگها