مدل لباس روسی


 

طراحی لباس در روسیه

روسیه یکی از کشورهایی است که بعد از ترکیه بیشترین آمار فارغ التحصیل رشته طراحی لباس را دارد و بازار این رشته بسیار در روسیه پولساز است. درچندسال اخیر فشن شوهای لباس بسیاری در شهرهای مختلف روسیه مورد استقبال مردم قرار کرفته است.

اکنون باهم با بهترین طراحان روسی آشنا می شویم.

طراحان مد روسیه را بشناسیم

گوشا روبینچینسکی

Gosha Rubchinskiy از پنج سال گذشته تحول شگرفی را در طراحی لباس روسیه بوجود آورد. او با کار کردن در زمینه عکاسی و فیلمبرداری و همچنین مد آغاز کرد. اکنون مجموعه های او به محض ورود به فروشگاهها، تقریباً فروخته می شوند. طراح از زیبایی شناسی نادیده گرفته شده الهام میگیرد و لباس های اسپرت را با خیاطی هوشمند مخلوط می کند، ظاهری که باعث شده سریع این طراح به عنوان یک بازیکن اصلی در صحنه لباس های خیابانی و همچنین یک صنعت شناخته شود. 

آلیسا و جولیا روبان

Ruban یک نام تجاری مد است که در سال 2010 توسط دو خواهر ، آلیسا و جولیا روبان تأسیس شد که پس از سال ها کار به عنوان سبک برای مجلات مشهور روسی و اوکراینی تصمیم گرفتند که سبک خودشان را وارد دنیای طراحی مد کنند. این دوخواهر تقریباً یک شبه موفقیت را تجربه کردند وقتی آلیسا در طول هفته مد پاریس با پوشیدن یک طرح روبان روبرو شد ، که بعدا توسط استلا مک کارتی، طراح مشهور مد انگلیس، به عنوان الهام بخش یکی از شاخه های مد او ذکر شد. Ruban با داشتن یک پرتره خشن طرحی را خلق می کند که هم زنانه است و هم کاربردی. این مارک اخیراً توسط ماری کلر ایالات متحده به عنوان یکی از بهترین های مد روسیه شده است.

ویکا گازینسایا

طرح های ویکا گازینسایا متولد و بزرگ شده در مسکو است جایی که امروز زندگی و کار می کند. او پس از اتمام تحصیل در رشته مد، کارآموزی خود را در مجله لوکس مد L’Officiel روسیه سپری کرد. سپس به عنوان سردبیر مجله استخدام شد. در سال 2012  جایزه معتبر ANDAM  به عنوان فینالیست به او تعلق گرفت. اکنون طرح های لباس مجلات مشهور، از جمله Harper's Bazaar و American Vogue را در برگرفته است.الكساندر ترخوف

او دانش آموخته موسسه مد و طراحی مسكو در دنیای مد جایگاه مطمئنی را بدست آورد و در خانه مد ایو سن لوران در پاریس تجربه كسب كرد. ترخوف با والت دیزنی همکاری کرد تا با الهام از فیلم The Wizard of Oz  با نام بزرگ و قدرتمند برند کیف دستی ایتالیایی کوکسینل و تعدادی لباس خیره کننده را خلق کند. محبوبیت مارک های وی از زمان تأسیس تا کنون به شدت افزایش یافته است و در سال 2011 ترخوف با کسب عنوان طراح سال در مجلات GQ روسی GU's Russian Awards جایزه گرفت.


 

تیپ روسی

شاید یکی از زیباترین سبک های امسال، سبک روسی است. این سبک شامل لباس های ساده با رنگهای سرد است که بسیار مناسب فصل بهار و تابستان می باشد.
اگر اندامی میانه و یا لاغر دارید بهترین زمان برای داشتن یک تیپ متفاوت است، 
از مهمترین مشخصه های مدل لباسهای روسی بغیر از رنگهای سرد مانند آبی، سفید، طوسی روشن و ... به سبک گشاد بودن آنها میتوان اشاره کرد.امسال شلوارهای گشاد با بلوزهای فون بلند را زیاد میتوان در ژورنالهای روسی دید. در ادامه جدیدترین مدلهای روسی را ببینید.


ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 مقاله های مرتبط:

18 ایده رنگ مو در سال 2020

لباس پوشیدن به سبک زنان فرانسوی

مدل لباس زنانه مناسب بهار

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت اول: مگان مارکل

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت دوم: ویکتوریا بکام

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت چهارم: روبین ریانا فنتی (ریحانا)

سلبریتی ها چه می پوشند؟ قسمت سوم: آریانا گرانده-بوترا

هنرپیشه های زیبای ترک سال 2019


دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: سلبریتی-ها   فشن   مدل-لباس   مدوفشن