مدل لباس های شیک تابستانه


یک تابستانی خوش تیپ

در اولین قدم داشتن یک استایل‌های تابستانه شیک و لاکچری بهتر است با لباس های رنگ مشکی در کمدتان خداحافظی کنید و رنگ‌های شاد و روشن را انتخاب کنید. اگر این روزها قصد خرید مانتو تابستانه دارید٬ بهتر است انتخاب خود را از میان گزینه‌های گشاد٬ بلند و جلوبسته انجام دهید؛ این مدل‌ها علاوه بر زیبایی ظاهری٬ هماهنگی خوبی با تمام طرح های تونیک های جهانی دارند.

 

شما می توانید یرای نشان دادن ظرافت خاص زنانه و داشتن یک استایل شیک در تابستان 2020 از لباس های با طرح گل گلی استفاده کنید. پوشیدن پیراهن و مانتوهای بلند گل دار با جنس خنک انتخاب خوبی برای شما می باشد. اگر شما فردی با اندام درشت هستید توصیه می شود از لباس های با طرح  گل ریز استفاده کنید و اگر لاغر اندام هستید،لباس های با طرح گل درشت استفاده کنید.

انتخاب لباس هایی با جنس مناسب بخصوص انواع کتان از اهمیت زیادی برخوردار است. پوشیدن لباس های با جنس پنبه، نخ پنبه و نخی در تابستان باعث می شود گرمای کمتری را احساس کنید همچنین مانع از تعرق زیاد می شود و آن را جذب می کند. به طور کلی شما با پوشیدن لباس های نخی و خنک مانع ابتلا به حساس های پوستی بر اثر تعرق بدن می شوید و به سلامت پوست خود کمک می کنید.پوشیدن مانتوهای جلو باز نخی یا شومیز های چهارخانه خنک یکی از گزینه های مناسب برای استایل تابستانی می باشند.

پوشیدن شلوارهای جین و جذب برای فصل تابستان مناسب نیست بهتر است اگر تمایل به پوشیدن شلوار جین دارید از رنگ های روشن و کمی گشاد  استفاده  کنید تا گرما کمتر اذیتتان کند. توصیه می شود از شلوارهای گشاد و جنس خنک و لطیف استفاده کنید تا روزهای گرم تابستان را با لذت سپری کنید.

 

توصیه می شود در فصل تابستان لباس های رنگ روشن بپوشید. پوشیدن لباس های رنگ روشن باعث جذب نور خورشید نمی شوند و آن را به اطراف انعکاس می دهند پس در نتیجه باعث می شوند گرمای کمتری را حس کنید.استفاده از رنگ سفید و رنگ های خانواده پاستلی انتخاب مناسبی برای فصل تابستان است.بهتر است در انخاب رنگ شال و روسری خود نیز به سراغ رنگ های روشن بروید. اما یک تیره جذاب هم گاهی تنوع دارد.

 

توصیه می شود در فصل تابستان به دلیل اینکه بارندگی به حداقل می رسد از کیف های پارچه  ای،سنتی و حصیری استفاده کنید ترکیب این ها با صندل های شیک زنانه استایلی زیبا به وجود می آورد. هم چنین استفاده از کیف های طرح دار در کنار شال و روسری ساده جلوه خاصی ایجاد می کند.

عینک آفتابی و کلاه های جذاب هم می تواند شما را متفاوت تر نشان دهد.مقاله های مرتبط:

جمعه سیاه ، Black Fridar

ساعت های برند را بیشتر بشناسیم

چه لباسی در کنسرت بپوشم؟

انواع عینک های آفتابی

آئینه اتاقهای پرو

تاریخچه کفش آل استار All star converse

18 ایده رنگ مو در سال 2020

لباس پوشیدن به سبک زنان فرانسوی

مدل لباس زنانه مناسب بهار

نکاتی که فروشندگان موفق به آن عمل می کنند


دسته بندی دانستنی: مد و زیبایی

تگها: دانستنی-های-خرید   دانستنی-های-مد   فشن   مدوفشن  تگها