ده روش بسیار جالب برای بستن روسری


ده روش بسیار جالب برای بستن روسری

 


روسری برای زمانی مناسب است که می خواهید موهای خود را از صورت خود دور نگه دارید، به عنوان نوعی محافظت در برابر آفتاب و ایجاد ظاهری شیک، حتی اگر آن روز موهای خود را نشسته باشید. شاید چند روسری مختلف دارید که می خواهید از آنها به عنوان اکسسوری شیک استفاده کنید. در ادامه چند روش برای بستن روسری آورده شده است.

1.    مانند یک زن خانه دار دهه 50 روسری را ببندید


برای ظاهری شیک و آراسته بستن روسری مانند خانم خانه دار دهه 1950 امتحان کنید. ظاهری شبیه به این عکس. این مدل با شلوار جین، شلوار راهدار، شلوار کوتاه و یا شلوار میدی و سارافون بسیار جذاب است.

 

2.    گره بالای سر

بستن روسری با یک گره بالا راهی آسان و بدون دردسر برای بالا کشیدن موهایتان است، اکنون می توانید با استفاده از این مدل روسری جذاب تر دیده شوید. روسری با گره بالای سر را حتما امتحان کنید.

 

3.    روسری به سبک فالگیرها

این مدل فقط برای فالگیرها نیست. یک روسری بزرگ بردارید و از این عکس استفاده کنید تا به راحتی این سبک پوشش را امتحان کنید. این مدل در جشنواره های 2021 بسیار دیده شده است.

 

4.    روسری به سبک Turband 


یک توربان! این فوق العاده زیباست و کاری است که می توانید با استفاده از این عکس به راحتی با روسری های خودتان انجام دهید.

 

5.    سربند

بستن روسری مانند سربند روی پیشانی فقط مخصوص موتورسواران نیست. این شیوه برای استایل بوهو بسیار مناسب است. 

 

6.    گره معمولی یا سبک کژوال


اگر موهای بلندی دارید سبک کژوال با استایل جین شما را بسیار جسور نشان می دهد.

 

7.    سبک رزتی


اگر ترجیح می دهید روسری های شما زنانه تر به نظر برسند ، پس باید روسری را از یک طرف مانند گل برجسته ببندید. این سبک با یک میکاپ پررنگ بسیار جذاب است.

 

8.    سبک دوک


دوک (Doek) یک مربع پارچه ای است که عمدتا توسط زنان آفریقایی برای پوشاندن سر، به ویژه برای نشان دادن وضعیت ازدواج، پوشیده می شود. 

 

9.    سبک ترکیبی


در این سبک می توانید روسری خود را نسبت به مدل موهایتان ببندید. بیشتر خانم ها از روسری برای پوشاندن موهایشان استفاده می کنند اما در این مدل روسری برای زیباتر دیده شدن مو استفاده می شود.

 

10.    پاپیون کنار سر

​​​​​​​
این روسری بسیار شیک است و از سبک آرایش جانبی برخوردار است. این یک ظاهر زیبا تابستانی است که با هر لباس راحتی ظریف زیبا است. کافی است گره روسری را به پشت سر تغییر دهید. 
 مقاله های مرتبط:

آشنایی با تفاوت شال و روسری

مدل های مو در زمان کرونا


دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: دانستنی-های-مد   فشن   مدل-2021   مدل-لباس-زنانه   روسری   روسری-ابریشمی   روسری-جدید   مدل-روسری  تگها