چه لباسی در کنسرت بپوشم؟


لباس مناسب کنسرت

تصمیم گیری برای انتخاب لباس برای رفتن به یک کنسرت می تواند مشکل باشد. عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود و انتخاب نادرست می تواند احساس ناخوشایندی را برای شما به همراه داشته باشد. لباس شما باید متناسب با سبک کنسرت و البته شیک باشد. بعنوان مثال کفش پاشنه بلند ممکن است عالی به نظر برسد اما آیا می توانید تمام شب با آنها برقصید؟ قطعا جواب منفی است، بنابر این شما باید لباسی انتخاب کنید که با سبک و مدت زمان کنسرت هماهنگ باشد. در این مقاله نکات اصلی در مورد لباس پوشیدن درکنسرت های مختلف را به شما نشان می دهیم.


-    بطور کلی در تمام کنسرت ها این نکات را فراموش نکنید:
-    لباس متناسب با ژانر کنسرت مورد نظر خود انتخاب کنید.
-    با انتخاب اکسسوری مناسب شیک باشید.
-    با الگو و ایده های شخصی خود، در جمع حاضر شوید.
-    اطمینان حاصل کنید که لباس و کفش شما راحت است و در گرما و سرما شما را حفظ خواهد کرد.
-    ظاهر خود را با یک مدل مو و آرایش مناسب تکمیل کنید.

 

1-    چه لباسی در یک کنسرت پاپ بپوشید

کنسرت پاپ شانس شما برای امتحان کردن ظاهری سرگرم کننده و دوست داشتنی است. پس مثلا اگر به کنسرت تیلور سویفت می روید، چرا مانند تیلور سویفت لباس نمی پوشید؟ فکر کنید لباس های جذاب و رنگی استفاده کنید و از پوشیدن لباسهای تینیجری جلوگیری کنید. کفش هایی با پاشنه خیلی بلند بپوشید و سبک آرایش تان را روشن و شاین انتخاب کنید.

2-    چه لباسی در یک کنسرت محلی بپوشید

چالش لباس برای کنسرت ملی مناسب بودن این ژانر و در عین حال کسب اطلاعات از آن سبک محلی است. مثلا یک کنسرت در شمال ایران با یک کنسرت محلی در گرجستان متفاوت است. قبل رفتن یک مطالعه کامل درمورد نحوه پوشش مردم آن منطقه داشته باشید. اما اگر دوست ندارید به آن سبک لباس بپوشید، باید یک لباس ساده جین بپوشید. آرایش و زیبایی طبیعی خود را انتخاب کنید و موهای ساده و بدون زرق و برق را داشته باشید.

3-    چه لباسی در یک کنسرت ایندی (یک گروه موسیقی پاپ) بپوشید

یک کنسرت indie مکان خوبی برای امتحان کردن لباس جسورانه و جدید است. در اینجا می توانید شجاع باشید و بگذارید لباس پوشیدن شما بدون ترس از قضاوت، یک دامنه آزاد داشته باشد. مانند همه ژانرها در کنسرت ایندی هم یک سبک پایه وجود دارد که به شما کمک می کند تا جالبترین حالت را برای خود ایجاد کنید. شلوار جین شش جیب را با یک تی شرت دلپذیر امتحان کنید. کفش ورزشی و یا حتی یک کوله پشتی کوچک در دست خود داشته باشید. در مورد موها می توانید از یک فر متفاوت یا یک گل برجسته استفاده کنید.

4-    چه لباسی در یک کنسرت راک بپوشیم

هنگامی که به کنسرت راک می روید بهترین ژاکت چرمی سیاه خود را بیرون بکشید. اگر می خواهید استایل زنانه داشته باشید، آن را با شلوار جین مشکی و یک تی شرت خنک یا یک لباس ساده ست کنید. آن را با یک جفت بوت راحت تکمیل کنید. مانند لباس شما ، موهای شما باید بدون جلب توجه باشد در حالی که آرایش شما می تواند چشمگیر و تیره باشد.

5-    چه لباسی در یک کنسرت رپ بپوشید

هنگام شرکت در کنسرت رپ، لباس خاصی را طراحی کنید که شیک و ساده به نظر برسید. رنگ مشکی یا سفید پایه رنگی شما است. همه چیز را به سبکی انتخاب کنید که به چشم بیایید. از اکسسوری و جواهرات زیبا استفاده کنید. بطور کلی استایل شما باید به سبکی باشد که به دیگران بفهمانید که "به من نگاه کن"

6-    چه لباسی در کنسرت هیپ هاپ بپوشید

استرس نداشته باشید. لباس برای کنسرت هیپ هاپ آسان تر از چیزی است که فکر می کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به سبکی برسید که تقریبا مانند یک گردش خیابانی شیک باشد. برای انجام این کار شلوار جین سبک پسرانه یا شلوار گشاد برای رسیدن به این زیبایی مناسب است. سپس یک تی شرت با چاپ آرم یا شعار زیبا بپوشید. همچنین، چون احتمالاً شما در شب کنسرت هیپ هاپ می رقصید، فراموش نکنید که یک جفت کفش ورزشی و یا یک ونس راحت بپوشید.

7-    چه لباسی در یک کنسرت متال بپوشید

هنگام لباس پوشیدن برای یک کنسرت متال، باید قانون های خود را رها کنید. شیک بودن را فراموش کنید. به یک پالت رنگی سیاه بچسبید و از افزودن برخی تگ های عجیب روی لباستان نترسید. شلوار جین مشکی یا شلوار چرمی انتخاب مناسبی برای این ژانر است. خط چشم مشکی پررنگ و پهن بکشید و موهایتان را باز اما مرتب انتخاب کنید.

8-    چه لباسی در یک فستیوال موسیقی بپوشید

در فستیوال های موسیقی چون دوربین های زیادی تصویر ها را ضبط می کنند، بنابراین باید بهترین ظاهر خود را داشته باشید. این فستیوال ها از دهه 70 تا کنون همچنان پایدار است، حضور در این ژانر بستگی به مد طراحی و رنگ همان سال دارد. سبک مو و آرایش هم از همین قانون تبعیت می کند.

9-    چه لباسی در یک کنسرت زمستانی بپوشید

حضور در یک کنسرت در زمستان می تواند مشکل باشد. شما باید در راه رسیدن به آنجا و در محل برگزاری هم احساس گرما کنید و در عین حال شما می خواهید به نظر فوق العاده برسید. قطعا  شلوار جین را انتخاب کنید. شلوار جین شما را در تمام طول شب یا روز گرم می کند و در عین حال عالی نیز به نظر می رسد. سپس شلوار جین خود را با یک جلیقه و پیراهن شیک ست کنید. از پوشیدن پالتو های سنگین و پرحجم پرهیز کنید.

 مقاله های مرتبط:

جدیدترین مدل های لباس تابستانه

مدل لباس های شیک تابستانه

18 ایده رنگ مو در سال 2020

لباس پوشیدن به سبک زنان فرانسوی

مدل لباس زنانه مناسب بهار


دسته بندی دانستنی: اطلاعات عمومی مد و پوشاک

تگها: دانستنی-های-مد   فشن   لباس-مجلسی   مدوفشن