درباره ما

  • تا حالا شده لباسی بخرید و یا هدیه بگیرید اما سایز شما نشده باشه؟!

  • تا حالا شده لباسی هدیه بگیرید از رنگش خوشتون نیاد؟!

  • تا حالا شده دنبال یک لباس غیر آنچه در همان بازه زمانی در فروشگاهها هست ،بگردید؟!

  • تا حالا فکر کردید چطوری کمد لباستون را خلوت کنید و پول در بیاورید؟!

  • راستی ..... تا حالا فکر کردید با لباسهایی که سایز کودکتون نیست چکار کنید؟!

  • آیا تغییر سایز دادید و کلی لباس دارید که دیگر قابل استفاده خودتون نیستند؟!


پس با سامانه ما با برند هنیل همراه شوید

خرید لباس و اکسسوری دست‌دوم، تعریف‌های مختلفی را در ذهن شما تداعی می‌کند و شاید خیلی از شما این کار را هرگز تجربه نکرده باشید. معمولا افراد دوست ندارند که لباس‌های خودشان را از مغازه‌های دست‌دوم فروشی تهیه کنند، اما جالبه بدانید که این کار در همه جای دنیا انجام می شود و حتی مورد تشویق و تایید همگان هم قرار گرفته است. در ادامه بررسی میکنیم که چرا خرید و فروش لباسهای دست دوم روز به روز به صنعت و تجارت بزرگتری تبدیل می شود.


شاید الان زمان آن فرارسیده که شیوه تفکرمان را به خرید عوض کنیم!

خرید لباس جدید با قیمت مناسب

وقتی به سایت یا فروشگاه دست‌دوم فروشی می‌روید، وارد دنیایی از لباس‌ها و اکسسوری‌های جدید می‌شوید که با قیمت خیلی مناسب به شما عرضه می‌شوند و این امکان را برای شما به وجود می آورندکه آیتم‌های مختلفی را خریداری کنید. این موقعیت، موقعیتی جذاب و دوست داشتنی است و می تواند تجربه‌ فوق العاده‌ای را برای شما به همراه داشته باشد. فقط کافی است کمی حوصله به خرج داده وآیتم‌ها را با دقت بررسی کنید تا از لا‌به‌لای لباس‌های ارائه شده، جنس مورد نظرخود را پیدا کنید و یا حتی به آیتمی متفاوت از تصوراتتان دست پیدا کنید.

پس انداز پول

وقتی شما لباس‌های مورد نیازتان را از دست‌دوم فروشی ها خریداری می‌کنید یعنی پول کمتری خرج می‌کنید، در واقع در حال پس‌انداز پول هستید. پس اندازی که میتواند صرف بخشهای دیگری در زندگی شما بشود

کمک به محیط زیست

هیچ می‌دانستید برای تولید یک شلوار جین به تنهایی، ۷ هزار لیتر آب مصرف می‌شود و این رقم در دنیای امروز که با بحران بی آبی مواجه هستیم، مسئله بزرگی است! این مسئله فقط محدود به مصرف آب نیست و تولید لباس خطرات دیگری هم برای محیط‌زیست دارد و کلی مواد شیمیایی مضر در این پروسه تولید می‌شود. در کنار این‌ها دور انداختن لباس باعث تولید مقدار زیادی زباله شده که هم زیستگاه خیلی از حیوانات رو نابود می‌کنند و هم به محیط زیست آدم‌ها آسیب می‌زنند و خسارت‌های جبران ناپذیری را به بار می آورند.

حالا تصور کنید که ما هر لباس را چند بار بپوشیم و بعدش آنها را دور بریزیم ،این کار باعث می‌شود که تولید لباس در صنعت مد و فشن بالاتر برود و نیاز افراد روز‌به‌روز بیشتر و گسترده‌تر بشود. بنابراین با تهیه‌ لباس‌های دست‌دوم این پروسه را کندتر می‌کنیم و جلوی آسیب‌ها را حد امکان می‌گیریم.خرید لباس‌هایی با داستان‌های مختلف

وقتی شما لباسی را از دست‌دوم فروشی خریداری می‌کنید، آن لباس یا قبلا توسط افراد دیگه‌ای پوشیده شده و یا برای مدتی به صورت کار نکرده درکمد لباس فردی بوده است. در هر دو صورت آن لباس پیشینه و داستان خاص خودش را دارد که شاید فروشنده با شما به اشتراک بگذارد. کافیه یک بار پوشیدن چنین لباسی را تجربه کنید و ببینید که چه قدر لذت بخش خواهد بود. این نوع آیتم‌ها حال و هوای خاصی را به زندگی شما می آورند.

فرهنگ سازی و کاهش مصرف‌گرایی

شاید بعضی از شما فکر کنید که با خرید لباس‌ها و کیف و کفش دست‌دوم، اطرافیانتان شما را قضاوت می کنند و مثلا فکر کنند که شما توانایی مالی کمی دارید! اگر اطرافیان شما این قدر سطحی‌نگر هستند ،اهمیتی ندهید. شما با این کار به فرهنگ‌ سازی در کل جامعه کمک می‌کنید و رفته رفته باعث می‌شوید که افرادی با تمکن مالی ضعیف‌تر هم جرئت و جسارت خرید دست‌دوم را داشته باشند.

این سامانه در زمینه نیل به این اهداف و همچنین بالابردن قدرت خرید تمام خانواده های ایرانی با یک تیم باانگیزه که دوستدار ایران و هموطنانشان هستند شروع به فعالیت تخصصی در این زمینه نموده اند.لازم بذکر است در این سامانه ثبت آگهی از امکانات ذیل برای تمام گروه سنی برخوردار خواهید بود:

  • خرید و فروش لباسهای خانگی(نو و دست دوم)

  • خرید و فروش لباس عروس (نو و دست دوم)

  • خرید و فروش انواع اکسسوری

  • کمک به افراد نیازمند

امیدواریم شما دوست عزیز با هرسطح مالی که هستید، بتوانید در این زمینه شبیه به تیم ما فکر کنید و با گسترش این فرهنگ گام بزرگی در خدمت اقتصاد خود و کشورمان برداریم