شرایط و ضوابط1. درباره هنیل

1-1    به وبسایت هنیل خوش آمدید. وبسایت هنیل این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از آگهی های پوشاک و اکسسوری که برای فروش در وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو، خرید و فروش بپردازید. وبسایت هنیل این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت هنیل فراهم می‌کند.
1-2    وبسایت هنیل توسط شرکت جهان فرتاک آریا مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور این شرکت است. دسترسی و استفاده از آگهی های موجود در این وبسایت و هر نوع خدمات به وسیله این شرکت فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا ثبت آگهی توسط شما نشان می‌دهد که پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت هنیل و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت هنیل و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید. 
1-3    شرکت جهان فرتاک آریا این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت هنیل به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.
 


2. پذیرش شرایط

2-1 شما با ادامه استفاده از وبسایت هنیل و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.


3. ثبت نام برای ثبت آگهی در هنیل

3-1 نخستین گام برای ثبت آگهی در وبسایت هنیل این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

- شماره موبایل

- رمز عبور

3-2 زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو هنیل محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.

3-3 شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت هنیل و پذیرش ضوابط نیستید:

- زمانی که شما هنوز به سن قانونی نرسیده باشید.

- شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت هنیل در آن استفاده میکنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.


4. تعهدات کاربران

 1-4 شما به عنوان عضو هنیل می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

- استفاده شما از وبسایت هنیل مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت هنیل و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعملهای قانونی در حوزههای مربوطه ممنوع نشده باشد.

- شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

- هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما می پذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شدهاید مطلع سازید.

- دسترسی و استفاده از وبسایت هنیل محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.

- شما میپذیرید که تبلیغات تجاری، لینکهای وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف میشود و این امر ممکن است منجر به حذف آگهی شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت هنیل اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.

- شما متعهد میشوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن آگهی ها و خدمات هنیل نمی کنید.

- شما متعهد میشوید که وظیفه صحت اطلاعات آگهی در سایت را به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

 2-4  استفاده از وبسایت هنیل و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

- برای اهداف غیر قانونی

- برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

- برای نقض مقررات داخلی و بین المللی

- برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت هنیل و حقوق مالکیت فکری دیگران

- برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی

- برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

- برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت هنیلهای دیگر و یا اینترنت تاثیر میگذارد.

- برای جمعآوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

- برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

- برای دخالت در سرویسهای امنیتی

- این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.


5. خرید محصولات و ضوابط بازگشت

1-5  برای ثبت آگهی در وبسایت هنیل باید هزینه تعیین شده در وبسایت هنیل برای آگهی مورد نظر را بپردازید.

2-5  پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت هنیل صورت بگیرد.

شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت هنیل با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.

3-5  بعد از پرداخت، قیمت ثبت آگهی به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.


6. ضمانت نامه

1-6 این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تحویل، کیفیت، قیمت و تمام موارد داد و ستد کالاها ندارد.


7. کپی رایت و مالکیت معنوی

7-1 خدمات مرتبط با این شرکت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت هنیل از جمله نوشته ها، عکس ها، ویدیوها، لوگوها و ویس ها ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

7-2 این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت هنیل را حفظ می‌کند:

- نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت

- حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...

7-3 شما بدون اجازه کتبی این شرکت ویا بدون درج نام هنیل (بعنوان مرجع و منبع) مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.

 این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت هنیل که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.


8. سلب مسئولیت عمومی

8-1 این شرکت هر گونه تلاش برای اطمینان از اینکه تصاویر آگهی ها دقیقا در وبسایت هنیل نشان داده می‌شود، به کار می‌گیرد هر چند که اندازه، رنگ و کیفیت ممکن است با آنچه که در وبسایت هنیل نمایش داده شده، متفاوت باشد.

این شرکت تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که تا جایی که مقدور است تصویر و رنگ آگهی را دقیق نشان دهد ولی نمی‌تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.

8-2 هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

8-3 ریسک‌ها و خطرات استفاده از وبسایت هنیل، خدمات و هر یک از آگهی های موجود در هنیل، به همراه خدمات تحویل کالا به عهده خود شخص آگهی دهنده است. همه چیز در هنیل، بر اساس "همانطور که هست" و "به صورت موجود" ارائه می‌شود.

8-4 امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت هنیل مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

8-5 این شرکت تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت هنیل بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست.

8-6 این شرکت تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وبسایت هنیل و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و بی نقص خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات این شرکت می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.

این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.


9. محدودیت مسئولیت

9-1 مسئولیت کل این شرکت فقط در ارتباط با خدمات و طبق این شرایط و ضوابط است.


10. خاتمه قرارداد

10-1 این شرایط تا زمانی که قرارداد آگهی توسط شما یا توسط این شرکت به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد.

10-2 اگر شما می‌خواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست آگهی های خود را شخصا حذف کنید.

10-3 این شرکت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:

- شما هر یک از مقررههای این شرایط و ضوابط را نقض کردهاید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.

- زمانی که این شرکت به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.

- آگهی شما بنا به صلاحدید این شرکت دیگر قابل اعتماد نباشد.

10-4 مطابق با قوانین لازم الاجرا این شرکت این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت هنیل متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این شرکت تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت هنیل یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.


11. نظرات کاربران

11-1 ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.


12. جبران خسارت

12-1 شما می‌پذیرید که در برابر این شرکت، کارکنان، نمایندگی‌ها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:

- تمام اقدامات، ادعاها، خواستهها، هزینهها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق آگهی ارسال میکنید.

- هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات بواسطه آگهی های درج شده

- نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط


13. قانون حاکم

13-1 شرایط و ضوابط پیش‌رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.